Svatby a obnovy manželských slibů

 

 

A co na Bali děláme? Kromě těch nejlepších dovolených Vašeho života a vlastní profesionální půjčovny aut, organizujeme i svatby na Bali. A to ne jen tak ledajaké svatby.

Svatebních agentur je habaděj, ale nedělají to, co my. Svatby jaké znáte z Vašeho okolí jsou hlavně o tom, co nejvíc potěšit Vaše rodiny a kamarády. Chcete něco jiného? Něco jedinečného? Vás nejdůležitější den bude s námi především o Vás. Naprosté soukromí, klid, prostě romantika jak z filmu. Žádné velké svatby, prostě jen vy dva, balijský kněz a šumění moře. Hinduistická ceremonie Vám připraví to pravé pozitivní místo na to nejdůležitější slovo "ANO".

Takové svatby se nedají dělat jak na běžícím pásu, není to byznys, ale radost. Proto takových svateb děláme maximálně 6 ročně. Chcete mít taky takovou svatbu? Ozvěte se nám a rezervujte si svůj termín.


CENA našich služeb již od 49.000,- Kč za celou svatbu


- organizace, zajištění dodavatelů, komunikace, koordinace 
- pronájem místa, security, poplatky obci za pořádání akce, příspěvek nejbližšímu chrámu 
- dekorace, občerstvení s rautem, obětiny a zajištění balijského kněze 
- romantická večeře při svíčkách v nejlepší restauraci východního Bali Vincent's o 3 chodech pro 2 osoby 


Tedy svatba na Bali s námi stojí celkově od 49.000 Kč za celý svatební den. Rezervace svatby minimálně 3 měsíce dopředu. Svůj datum je možné zkontrolovat v kalendáři pro rezervaci viz níže.

_______________________________________________________________________________________________

Cena od značí tyto možnosti:
- 49.000,- Kč - svatební den na útesu na skále (v mimosezóně)
- 49.000,- Kč - svatební den v čokoládovně (v mimosezóně)
- 54.000,- Kč - svatební den mezi rýžovými poli s úžasnou vyhlídkou na moře a romantickou večeří přímo mezi rýžovými poli (v mimosezóně)
- 55.000,- Kč - svatební den v čokoládovně (v hlavní sezóně)
- 59.000,- Kč - svatební den mezi rýžovými poli s úžasnou vyhlídkou na moře a romantickou večeří přímo mezi rýžovými poli (v hlavní sezóně)

Pozn.: ceny jsou bez fotografa (+ 6000,- Kč), bez kadeřníka (+ 2500,- Kč), bez přirážky v případě pořádání pouze svatebního dne bez dovolené u nás (+ 10.000,- Kč)
Varianta svatby na útese nad mořem není v hlavní sezóně dostupná.


_______________________________________________________________________________________________


Pište do soukromé zprávy na náš facebook, či nám zanechte zprávu na email s Vaším whatsapp/viber tel.č. a my se Vám telefonicky ozveme. Těšíme se na Vás


Poznámka: 
- jak legalizovat svatbu pro české úřady? - informace a na vyžádání pouze pro naše vlastní hosty, kdo si objednají svatební den s námi
- pro pořádání svatby není nutné ve všech případech bydlet u nás, ale v naší blízkosti. Tuto možnost ale nabízíme pouze v případě, že je k dispozici ještě nějaký z takto nabízených termínů. Pokud tedy máte zajištěné ubytování kdekoli na Bali, zajistíme Vám ve Váš svatební den i řidiče, překrásnou a romantickou večeři při svíčkách v jedné z nejlepších jazzových restaurací na Bali, prostě celý den bude úžasný! (cena svatby v takovém případě je o 10.000,- Kč vyšší). Nabídka takového termínu bude vypsána na našem Facebooku a zde na stránce o pár řádků níže. 
Viz naše nabídka v tomto odkaze: http://www.stehujemesenabali.cz/dovolena/


Nejbližší možné termíny svatby

2018

všechny termíny plně obsazeny!!!


2019 - poslední volné termíny

- 17.2.-3.3.2019 - svatba 22.2.2019 + svatební cesta (svatba nelze objednat samostatně, ale pouze s dovolenou v termínu 14 nocí)
- 25.6.-9.7.2019 - s balíčkem TRAVELER - svatba 29.6.2019 + svatební cesta (svatba nelze objednat samostatně, ale pouze s dovolenou v tomto termínu)
7.7.2019 - samostatná svatba bez možnosti ubytování u nás (pouze uspořádání svatebního dne)
17.7.2019 - samostatná svatba bez možnosti ubytování u nás (pouze uspořádání svatebního dne)
- 5.9.-15.9.2019svatba 9.9.2019 + svatební cesta (svatba nelze objednat samostatně, ale pouze s dovolenou v tomto termínu)


POZOR: Z těchto termínů si vybereme pouze 2 páry, tedy 2 svatby, jakmile budou obsazeny 2 z těchto výše uvedených termínů, žádný další již nebude k dispozici. Momentálně již máme závazné rezervace na další 4 svatby, proto zbývají pouze 2 možné termíny, které si vyberete na rok 2019. Děkujeme za pochopení.Kalendář pro rezervaci svatbyTento termín pro svatbu je již obsazen
V tomto termínu není možné svatbu uspořádat
Termín vhodný pro svatbu dle balijského kalendáře