O nás

O nás

Kdo jsme a co vůbec na Bali děláme? Proč se jmenujeme “Stěhujeme se na Bali”? Kdo jsou naši stěhováci?

Připravili jsme si na tyto často kladené otázky našich nových followerů i pár odpovědí:

Kdo jsme a co vůbec na Bali děláme?

Nejsme to jen my = manželský pár, který se rozhodl v roce 2015, že se svým životem něco udělá. Jsme celý tým 19ti osob, kteří vytváří neskutečné zážitky. My dva jsme se sice přestěhovali, ale zbytek našeho týmu se tu narodil.
Když už na Bali jste, zjistíte, že tu nejde pro cizince sehnat práce, že život tu nepatří zrovna k nejlevnějším, že si fakt musíte hodně našetřit, abyste tu v poklidu mohli být, že nemovitosti se nedají koupit, ale pouze na roky dopředu pronajmout, že firmu nejde vlastnit, ale pouze do ní investovat a tedy moc si nevyděláte, ale i přes to všechno je tu ten život pohádkový. Každý se okolo Vás pořád usmívá, mezi lidmi neexistují zášť či pomluvy. Lidé tu nekradou, moc nepřemýšlí, nikam nespěchají, prostě si žijí krásně...je tu teplo celý rok, sluníčko svítí většinu času, v moři se dá neustále koupat a je tu překrásná příroda.

A tak jsme vše prodali, vzali veškeré našetřené peníze za 10 let a rozhodli se začít znovu od základu tím, že vše budeme investovat do stabilní a prosperující firmy na Bali. A tu se nám podařilo najít a vše rozjet. Splnili jsme si sen, protože jsme vždy chtěli mít dům u moře. Dovolené u nás jsou však jiné. Nejste v neosobním hotelovém prostředí, ale ve Vašem druhém domově. Pro dům jsme sehnali veškeré licence, celý tým skvělých balijců, kteří se o Vás den co den postarají jako o vlastní. Navíc dům jsme zařídili a zrekonstruovali tak, aby splňoval nároky jako kvalitní hotel, ale byl to stále ten nádherný domov. Nikdy jsme nebyli na kvantitu, takže dovolenou náš tým nabízí maximálně pro 6 osob (v některých případech Family balíčků max 8-9 i s dětma) a pouze ve vybraných termínech, abychom se Vám mohli věnovat tak, jak to nikdo nikde nedělá - každý den a s chutí Vám ukázat to, co běžný turista nezažije. Ukázat Vám naše milované Bali z úplně jiné perspektivy. Zavítáte s námi jako přátelé mezi místní, ne jako běžní turisté. Ukážeme Vám přírodu, ne jen turistické památky. A to všechno s radostí, protože tato místa sami milujeme.

Krom resortu jsme na Bali investovali do autopůjčovny, svatební agentury a náš vyškolený tým se postará o spousty druhů výletů za těmi nejlepšími zážitky nejen pro naše vlastní hosty, ale pro všechny, kteří si Bali chtějí užít naplno. Díky tomu jsme mohli vytvořit služby přesně na míru se vším, co skvělá dovolená má obsahovat. A i s mnohým navíc!

Co z toho všeho vlastně máme? Nádherný život... protože krom toho, že to radost dělá nám, děláme tak radost i Vám všem, co za námi jezdíte. 

Proč se jmenujeme “Stěhujeme se na Bali”, ikdyž už jsme dávno přestěhovaní? ?

No, když nás tento nápad, přestěhovat se na Bali, uzrál v hlavě asi po 60 sekundách těžkého přemýšlení v listopadu 2015, rozhodli jsme se založit Blog. Blog byl sice pro naše nejbližší přátele a rodinu v ČR, kterým jsme chtěli být neustále nablízku, žádný byznys, jen zábava. Psát o tom, co vůbec takové stěhování do neznáma znamená. No, když to třeba i nevyjde, tak mít vzpomínky na to, co všechno jsme při takto velkém životním kroku (tenkrát pokusu) vlastně zažili. Jenže ono se to dostalo mnohem dál, než jsme si kdy vůbec připouštěli. Vy jste nás začali sledovat a čísla našich followerů rostly jak houby po dešti. A tak nám to jméno blogu “Stěhujeme se na Bali” už pak zůstalo jako skvělá značka všeho, co děláme a máme rádi. Děkujeme, že Vás máme na našich sociálních sítích více než 52.000 fanoušků. ?? To je prostě pecka!

Kdo to jsou naši stěhováci?

Jsou to hosté “Stěhujeme se na Bali”, naši vlastní hosté. Vymysleli si to oni sami :-). A nám se to strašně líbilo. Máme obrovskou radost z toho, že naše stěhováky máme. Být stěhovák pro nás neznamená být hotelový host. Do hotelu přijede občas kdejaký blb (a hoteliér to neovlivní), lidé jsou různí a ne se všemi si vždycky můžete sednout. To znáte každý z Vás. Jen někteří lidé jsou jednoduše Vaše “krevní skupina”. My díky i našemu blogu to máme úplně jinak. Naše vlastní hosty si ze všech poptávek snažíme vybírat. Ono upřímně nejde říct, že někoho vyslověně i odmítáme. To už se doopravdy musí stát něco, co prostě přes nás neprojde. Ale i díky tomu, jak píšeme, jak s Vámi sdílíme naše životy, naše radosti i starosti, tak nás sledujete a chcete k nám jen Vy, kteří tací jste... už nás znáte, už o nás něco víte, víte, jak si to u nás užívali naši dosavadní stěhováci a co všechno Vám můžeme nabídnout. A ti z Vás, kdo to oceníte, ti z Vás nám píšete poptávky. Proto nepotřebujeme žádný booking, airbnb, cestovkářský hotel servis a podobné služby. Protože pokud sledujete náš blog (právě na něm jste), facebook i instagram, tak víte kam jedete... A my víme, že nám s Vámi bude fajn.... budete totiž patřit do naší stěhovácké rodiny už napořád.

Děkujeme, že jste s námi.... a že nám i nadále chodí Vaše poptávky a že i pro Vás můžeme připravit tu nejlepší dovolenou Vašeho života!


Máme Vás rádi.

Za sdílení našeho příběhu budeme moc vděční. Děkujeme ❤️

R+D