O nás

O nás

Kdo jsme a co vůbec na Bali děláme? Proč se jmenujeme “Stěhujeme se na Bali”? Kdo jsou naši stěhováci?

Připravili jsme si na tyto často kladené otázky našich nových followerů i pár odpovědí:

Kdo jsme a co vůbec na Bali děláme?

Jsme manželský pár, který se rozhodl v roce 2015, že se svým životem něco udělá. Chtěli jsme a hlavně potřebovali jsme změnu. Jmenujeme se Radim a Daniela. Měli jsme malý architektonický ateliér, zaměstnance, spoustu starostí, v autě po zakázkách proseděli i 30h týdně. Potřebovali jsme nejen každý den přežívat, stresovat se kvůli každé zakázce, pracovat od nevidím, do nevidím už vůbec nic, ale hlavně život žít. A tak jsme řekli dost a přestěhovali se sem na tento kouzelný ostrov na druhé straně planety.

Když už na Bali jste, zjistíte, že tu nejde sehnat práce, že život tu nepatří zrovna k nejlevnějším, že si fakt musíte hodně našetřit, že nemovitosti se nedají koupit, ale i přes to všechno je tu ten život pohádkový. Každý se okolo Vás pořád usmívá, mezi lidmi neexistuje zášť či pomluvy. Lidé tu nekradou, moc nepřemýšlí, nikam nespěchají, prostě si žijí krásně...je tu teplo celý rok, sluníčko svítí většinu času, v moři se dá neustále koupat a je tu překrásná příroda.

A tak jsme vše prodali, vzali veškeré našetřené peníze za 10 let a rozhodli se začít znovu od základu vybudovat novou prosperující a fungující firmu. Splnili jsme si sen, protože jsme vždy chtěli mít dům u moře. A tak vznikl náš resort. Dovolené s námi jsou však jiné. Nejste v neosobním hotelovém prostředí, ale u nás doma. Dům jsme si zařídili a zrekonstruovali tak, aby splňoval nároky jako kvalitní hotel, ale byl to stále ten domov. Nikdy jsme nebyli na kvantitu, takže dovolenou nabízíme maximálně pro 4 osoby a pouze ve vybraných termínech, abychom se Vám mohli věnovat tak, jak to nikdo nikde nedělá - každý den a s chutí Vám ukázat to, co běžný turista nezažije. Ukázat Vám naše milované Bali z úplně jiné perspektivy. Zavítáte s námi jako přátelé mezi místní, ne jako běžní turisté. Ukážeme Vám přírodu, ne jen turistické památky. A to všechno s radostí, protože tato místa sami milujeme.

Krom resortu máme na Bali autopůjčovnu, svatební agenturu a pořádáme spousty druhů výletů za těmi nejlepšími zážitky nejen pro naše vlastní hosty, ale pro všechny, kteří si Bali chtějí užít naplno. Díky tomu jsme mohli vytvořit služby přesně na míru se vším, co skvělá dovolená má obsahovat. A i s mnohým navíc!

Proč se jmenujeme “Stěhujeme se na Bali”, ikdyž už jsme dávno přestěhovaní? ?

No, když mě tento nápad uzrál v hlavě asi po 60 sekundách těžkého přemýšlení v listopadu 2015, rozhodl jsem se založit Blog. Blog byl sice pro naše nejbližší přátele a rodinu v ČR, kterým jsme chtěli být neustále nablízku. Psát o tom, co vůbec takové stěhování do neznáma znamená. No, když to třeba i nevyjde, tak mít vzpomínky na to, co všechno jsme při takto velkém životním kroku (tenkrát pokusu) vlastně zažili. Jenže ono se to dostalo mnohem dál, než jsme si kdy vůbec připouštěli. Vy jste nás začali sledovat a čísla našich followerů rostly jak houby po dešti. A tak nám to jméno “Stěhujeme se na Bali” už pak zůstalo. Děkujeme, že Vás máme na našich sociálních sítích více než 50.000 fanoušků. ?? To je prostě pecka!

Kdo to jsou naši stěhováci?

Jsou to hosté “Stěhujeme se na Bali”, naši vlastní hosté. Vymysleli si to oni sami :-). A nám se to strašně líbilo. Máme obrovskou radost z toho, že naše stěhováky máme. Být stěhovák pro nás neznamená být hotelový host. Do hotelu přijede občas kdejaký blb (a hoteliér to neovlivní), lidé jsou různí a ne se všemi si vždycky můžete sednout. To znáte každý z Vás. Jen někteří lidé jsou jednoduše Vaše “krevní skupina”. My díky i našemu blogu to máme úplně jinak. Naše vlastní hosty si ze všech poptávek snažíme vybírat. Ono upřímně nejde říct, že někoho vyslověně i odmítáme. To už se doopravdy musí stát něco, co prostě přes nás neprojde. Ale i díky tomu, jak píšeme, jak s Vámi sdílíme naše životy, naše radosti i starosti, tak nás sledujete a chcete k nám jen Vy, kteří tací jste... už nás znáte, už o nás něco víte, víte, jak si to u nás užívali naši dosavadní stěhováci a co všechno Vám můžeme nabídnout. A ti z Vás, kdo to oceníte, ti z Vás nám píšete poptávky. Proto nepotřebujeme žádný booking, airbnb, cestovkářský hotel servis a podobné služby. Protože pokud sledujete náš blog (právě na něm jste), facebook i instagram, tak víte kam jedete... A my víme, že nám s Vámi bude fajn.... budete totiž patřit do naší stěhovácké rodiny už napořád.

Děkujeme, že jste s námi.... a že nám i nadále chodí Vaše poptávky a že i pro Vás můžeme připravit tu nejlepší dovolenou Vašeho života!


Máme Vás rádi.

Za sdílení našeho příběhu budeme moc vděční. Děkujeme ❤️

Vaši Radim a Daniela