Zpět na články

Nejčastější dotazy

29. 04. 2017 | Radim

Ikdyž se Vám snažíme odpovídat na všechny Vaše vzkazy a maily a to co nejrychleji, většinou do několika desítek minut, tak nám chodí spousty dotazů, a dost často se opakují. Proto tento článek budeme věnovat všem těm z Vás, co se chcete nás na něco konkrétního zeptat. Pokud zde svůj dotaz nenajdete zodpovězený, bude se týkat nás, našeho resortu, půjčovny aut, výletů s námi či celé dovolené šité na míru, napište nám do komentu na facebooku a rádi zodpovíme vše podstatné. Veškeré ostatní odpovědi na dotazy na život na Bali naleznete v článcích na našem BLOGU.

 

NEJČASTĚJŠÍ DOTAZY

Ubytujete nás na jednu noc či 5 nocí? ... Bohužel neubytujeme, naše kapacita jsou 2 pokoje pro celkem 4-6 osob. U nás je možné se ubytovat pouze ve stanovených termínech a to na minimálně 10 nocí. Neděláme pronájmy pokojů, ale celé dovolené na míru. A dovolená kratší jak 10 dní na Bali nemá vůbec smysl. Je toho tolik co můžete s námi zažít, že i 10 dní je doopravdy málo. Nejčastější délka dovolené s námi je 14 nocí, ale řada z Vás jezdí i na 3-5 týdnů.

Povíte nám více o možnostech dovolených u Vás? ... Moc rádi, nabízíme 3 balíčky, které lze však dle požadavků upravit přesně na míru Vám, jak máte dovolenou rádi. Základní 3 balíčky jsou samozřejmě vytvořeny jako průměr toho, co naši hosté rádi využívají, avšak pokud chcete, celá Vaše dovolená může být jednoduše originální. Výlety, zážitky, úroveň služeb, osobní kuchař či řidič každý den, spa procedury, atd. ..vše z toho Vám připravíme přesně pro Vás. A jak to uděláme? Než si u nás kdokoli bude moci objednat dovolenou, prvně si ho trošku vyzpovídáme, poznáme, popovídáme. Je to proto, abychom přesně věděli, co je na Vaší dokonalé dovolené to, co oceníte, co Vás bude po celou dobu dělat šťastnými. Ať už to je samostatnost - pomocí vypůjčeného auta či motorky na celou dobu pobytu, ale i náročnost výletů, či třeba pouhé doporučení na skvělá místa pro ty největší dobrodruhy. Ptáme se na otázky ale nejen proto, abychom Vám mohli udělat tu nejlepší dovolenou v životě, ale taky proto, abychom si byli na 100% jistí, že jsme pro Vás ti praví. Pokud pro Vás není nejdůležitější prioritou dovolené kvalita, perfektní služby a přátelská až rodinná atmosféra s úžasnými zážitky, ale je pro Vás nejdůležitější cena, pak víme, že dovolená s námi není pro Vás to pravé ořechové a raději Vám popřejeme krásný den a naše služby nenabídneme. 

Více o našem resortu a základních balíčcích najdete na http://www.stehujemesenabali.cz/dovolena/

(resort má cca 500m2 podlažní plochy v 5* kvalitě, 18ti členný personál, maximální kapacita hostů 4 osoby, zahrada 1500m2, bazén 15m, privátní kino, relaxační místnost pro masáže či jógu, a spoustu dalších vychytávek, ve všech balíčcích je standardem transfer s osobním řidičem z letiště a zpět na čas letu, motorka či auto po celou dobu jen pro Vás, určitý počet výletů či zážitků, spa procedury, a velmi kvalitní ubytování s perfektní snídaní, atd.)

Nejprodávanější balíček je ze 60% Superior, 30% Adventure, a další.

Kolik to vlastně stojí? ... Jestli Vaše první otázka na nás začíná takto, i přes to, že víme, že cena je důležitý faktor, prvně se prosím podívejte náš web (viz odkaz výše), kde je vše popsané v balíčcích, nebo na našem webu. Cenu udáváme v CZK. Jak jsme již psali, nejsme nejlevněší a nikdy nebudeme, kvalita je pro nás důležitější.

Jak je to s platbou a se zálohou či doplatkem? ... Přijímáme pouze závazné rezervace, tedy s podpisem smlouvy a proplacením zálohy 50%. V některých případech Vám však dokážeme termín podržet až 24h po osobní domluvě a vážné poptávce. Doplatek se u nás hradí měsíc před příjezdem. Veškeré platby u nás probíhají bankovním převodem na CZK či EUR účet u české RB. 

Zajistíte nám letenky? ... Letenky nejsou v ceně dovolené, jelikož nejsme cestovní kancelář, ale resort. Avšak pomůžeme Vám vždy vybrat ty nejlepší letenky pro Vás, dost často Vám tipy na letenky pošleme už při podpisu smlouvy. Rádi Vás doprovodíme až k samotnému nákupu a abyste si vybrali fakt ty správné, vždy Vám jich najdeme několik, porovnáme, řekneme plusy i mínusy každé z nich a dáme tipy na to, co dělat jak v letadle, jak předejít jetlagu (únavě z časového posunu), ale i co dělat na konkrétních přestupních letištích. 

Dobrý den, právě jsem na Bali, kde Vás můžeme najít? ...Tento dotaz nám chodí snad každý týden 2x. Děkujeme, že nás chcete poznat, moc si toho vážíme, ale bohužel Vám naši přesnou adresu doopravdy nedáme. Naši adresu znají pouze naši hosté a to až v momentě, kdy přijedou na Bali. Soukromí našich hostů je na prvním místě a pokud jste si neudělali rezervaci dovolené u nás, v době, kdy nám píšete, už určitě není volno. Na kafe ani na pivo Vás tedy k nám bohužel nepozveme. Pokud se s námi chcete setkat na Bali, když budeme mít alespoň trošku času, rádi se s Vámi potkáme například ve skvělé restauraci Refresh Family Restaurant v Candidase, kde jsme poměrně často :-).

Mimochodem, Vy naši budoucí hosté se na tento dotaz ani ptát nemusíte. Od příletu na Bali je o Vás pečováno tak, že nemusíte řešit vlastně vůbec nic. Náš řidič na hosty čeká s cedulkou, pomůže s kufry, usadí Vás do pohodlného auta, dostanete chlazený ručníček na osvěžení, vychlazené pivo či vodu a frčíte přímo k nám. :-) Toto je pro nás standard. Od startu dovolené až do konce se budete mít báječně.

Co všechno s Vámi můžeme podniknout za výlety? ... Předem chci říct, že organizujeme výlety nejenom pro naše hosty, ale pro všechny z Vás, kdo chcete jet na Bali a my už máme obsazeno. Zde v odkazu na našem facebookovém obchodě naleznete seznam všech výletů, které s námi můžete zažít. Nabídka je pravidelně aktualizovaná. Hodně totiž sami po Bali cestujeme a když objevíme něco nového, moc rádi Vás tam příště vezmeme taky. Pro ty z Vás, co k nám nemůžete přijet, prosím o rezervace minimálně měsíc dopředu.

Naše výlety však nejsou úplně typické. Nepočítejte, že bychom s Vámi jeli jen na ty turistické památky z cestovních příruček, kde je miliarda turistů. Tomu se s radostí vyhýbáme. Známe mnohem krásnější místa, kde na bílého člověka často ani nenarazíte. Co nás ale nejvíce baví, je jet mezi ty (ne)obyčejné místní obyvatele a poznávat jejich svět jejich očima. To nejkrásnější na Bali, co můžete zažít, je právě místní kultura, příroda, náboženské hinduistické tradice, ale i úplně jiný život zdejších lidí.

Půjčíte mi auto prosím, ikdyž nebudu Vaším hostem? ... jasně, kromě resortu na Bali ještě vlastníme Svatební agenturu a půjčovnu aut. Ceník naleznete zde v odkazu v našem facebookovém obchodě. Objednávka nutná nejpozději měsíc před příjezdem. Minimální doba půjčení vozidla je 7 dní. Auta máme pouze s automatickou převodovkou značky Toyota, vždy s havarijním pojištěním (což není rozhodně standard na Bali).

Přáli bychom si uspořádat svatbu na Bali, jde to? ...Ano jde, a to jak symbolický obřad jako například Obnova svatebního slibu, tak i samotnou svatbu. Náš standard je vysoký a hodně si dáváme záležet, aby ten okamžik, který je jedním z nejdůležitějších momentů Vašeho života, doopravdy stál za to. Děláme svatby jinak. Naše svatby jsou kombinací balijských rituálů a ceremonie a svatebních slibů. Náš kněz neoddává Vás, ale Vy se oddáváte jeden druhému. Svatbu i obnovu dokážeme uspořádat jak na pláži, ale raději máme netradiční překrásná místa, jako je útes na skále s širokým výhledem na oceán, či uprostřed rýžových polí. 

Více o našich svatbách vč. základního ceníku naleznete zde: http://www.stehujemesenabali.cz/svatby/

Hned následným dotazem je samozřejmě platnost svatby pro EU úřady. Jak jistě víte, všechno jde, když se chce, takže Vám rádi uspořádáme jak svatbu okamžitě právně platnou, pomůžeme vyplnit formuláře a řekneme, co si kde zajistit, ale i svatbu symbolickou, která sice není oficiálně uznatelná, ale ten pravý moment zažijete tu, nezbytné formality již pak dořešíte na úřadě v ČR či SR. Vše je samozřejmě i o rozpočtu a představě. S námi je možné vše, co jste si vždy přáli.

 

No a na závěr mi nezbývá nic víc, než Vám poděkovat za takový neuvěřitelný počet vzkazů, které nám denodenně od Vás chodí. Jsme Vám nesmírně vděční, že nás podporujete a jste s námi... ať už osobně Vy naši milí hosté, ale i Vy prostřednictvím internetu při Vašem lajkování, komentování, sdílení a já nevím co ještě. Věřím, že Vám dokážeme doopravdy udělat tu nejlepší dovolenou, kterou jste kdy zažili a na jakou budete vzpomínat ještě dlouhá léta.... R.

 

 

 


Tagy: Bali | stehujemesenabali | Stěhujeme se na Bali | dotazy | nejčastější | dovolená | svatba na Bali | dovolená na Bali | bali | stehujeme se na bali | dovolena | stěhujemesenabali | Stehujeme se na Bali | Stehujemesenabali


Komentáře pod článek můžete přidávat přímo v odkazu na naší facebookové stránce