Zpět na články

Dovolené na sezónu 2019 v plném proudu

26. 04. 2018 | Radim

Jak asi už o nás víte, ty nejlepší termíny dovolených u nás mízí jako mávnutím kouzelného proutku na dlouho dopředu. Máme duben 2018 a my Vám tu píšeme o termínech na 2019? Ano a to už řada z nich je pryč.

A jelikož je už teď možné (již vlastně přes měsíc) za zvýhodněných podmínek si udělat rezervaci, pojďme si vypsat jaké to termíny vlastně jsou. A taky, co znamená "za zvýhodněných podmínek". K tomu Vám sem napíši dnes i řadu prvních tipů, proč si zarezervovat dovolenou takto včas a taky tipů, na co se určitě připravit. Ty nejlepší dovolené se totiž nedají vybrat na poslední chvíli, protože si to vybral už dávno někdo před Vámi.

No a pokud se fakt rozhodujete na poslední chvíli. I pro Vás máme božskou zprávu!!!! Ještě pro několik málo z Vás máme posledních pár termínů na 2018 v nabídce. Vždy už však jen jeden pokoj pro maximálně 2 osoby.   >>>PRO VÍCE INFORMACÍ KLIKNĚTE ZDE <<<_____________________________________________________________________________

TERMÍNY K DISPOZICI NA 2019 (LEDEN-SRPEN 2019)pro balíčky Adventure a Superior

1.1.-3.2.2019 VYPRODÁNO

4.2.-18.2.2019 (14 nocí - MIMOSEZÓNA)


21.2.-3.3.2019 (10 nocí - MIMOSEZÓNA)

4.3.-7.4.2019 VYPRODÁNO


8.4.-22.4.2019 (14 nocí - poslední pokoj - MIMOSEZÓNA)

26.4.-17.5.2019 (21 nocí - poslední pokoj - MIMOSEZÓNA - lze i rozdělit na 2 termíny o 10ti nocích, z čehož první polovina 26.4.-6.5. je již na jednom pokoji obsazena, druhá polovina viz níže)

7.5.-17.5.2019 ( 10 nocí - MIMOSEZÓNA)

20.5.-3.6.2019 (14 nocí poslední pokoj - MIMOSEZÓNA)

9.6.-23.6.2019 (14 nocí - HLAVNÍ SEZÓNA)

26.6.-10.7.2019 (14 nocí - HLAVNÍ SEZÓNA)

13.7.-23.7.2019 (10 nocí - poslední pokoj - HLAVNÍ SEZÓNA)

25.7.-4.8.2019 (10 nocí - HLAVNÍ SEZÓNA)

5.8.-31.8.2019 VYPRODÁNO


pro balíček Traveler

Nestanoveny konkrétní termíny, nabídneme možnosti dle poptávaného měsíce 2019
- POUZE DO ZPRÁVY PRO VÁŽNÉ POPTÁVKY


pro balíčky Family - !!!!SKVĚLÁ ZPRÁVA PRO RODINY!!!!

Momentálně budeme renovovat novou vilu pro 2-6 osob v Candidase pro rodiny s dětmi, vlastním bazénem, 200m pěší vzdáleností od pláže a od 2-10minut do skvělých restaurací. Za výrazně lepší peníze!!!

Tedy pro 2019 ještě nemáme stanovený ceník balíčků Family - budou ale výrazně levnější než současné nabídky a budou se pohybovat v cenové hladině balíčku Superior. Cena bude taktéž dána úspornější volbou ubytování v naprostém soukromí. Bez jakýchkoli dalších hostů. 

Přijde však jedno omezení. Budeme přijímat maximálně 1 rodinu na zvolený termín. 

Více se dozvíte do konce října 2018, kdy i začneme přijímat rodinné poptávky. Těšte se!!!

Pro posledních pár termínů roku 2018 v našem přátelském luxusním resortu, či soukromých vilách klikněte ZDE.

_____________________________________________________________________________


FINANCE A REZERVACE ZA ZVÝHODNĚNÝCH PODMÍNEK????
UDĚLÁME VÁM OBROVSKOU RADOST!


- Od této chvíle dáváme na vědomí, že veškeré termíny za více než 1 rok od momentu rezervace si budete moci závazně zabookovat pouze s garancí 20% zálohy z celkové ceny! Doplatky pak budou rozmělněny do zbytku času než přijedete na dovolenou. 

Pro termíny za méně než 1 rok od momentu rezervace bude stačit složit 50% zálohu. Doplatek do výsledných 100% ceny bude vždy splatný až měsíc před Vaším příjezdem. 

- A proč si zarezervovat Vaši dovolenou snů takto dopředu? Nejen, že nepřijdete o možnost skvělého termínu, ale jak se říká "peníze jsou vždy až na prvním místě". Proto skvělou zprávou pro Vás je to, že pro všechny závazné rezervace dovolených na první polovinu 2019 v balíčcích Adventure a Superior Vám bude účtována stejná cena jako za rok 2018. Nový ceník pro sezónu 2019 totiž budeme sestavovat a zveřejňovat až v srpnu 2018!!!!


Do té doby Vám tedy zarezervujeme Vaši vysněnou dovolenou za nižší ceny této sezóny.

- Slevy ani akční LAST MINUTE nabídky se zvýhodněnou cenou však nečekejte. Ty u nás máme jen pro naše stálé hosty, kteří v případě druhé a další návštěvy dostávají finanční výhody a bonusy. Proto se k nám naši stěhováci tak rádi vrací. A my moc doufáme, že nejen pro to :-).

Ty nejlepší dovolené Vašeho života určitě nejsou ve slevě a ani na poslední chvíli. Proto jsme moc rádi, že máme 100% spokojených hostů, žádné negativní recenze a hlavně, že můžeme naši práci dělat pořádně a s radostí! Jedině tak můžete zažít dovolenou snů i Vy. Děkujeme...


Udělali jsme Vám radost? My moc doufáme, že jsme vyslyšeli spoustu z Vašich přání, které nám píšete. A můžete si být jistí, že ve zdokonalování našich služeb a servisu budeme i nadále usilovně pracovat. Děkujeme...

_____________________________________________________________________________


TIPY A DŮLEŽITÉ INFO PŘED DOVOLENOU

Co určitě je důležité vědět, než si svůj vybraný termín zarezervujete? Tu máte seznam důležitých tipů:

- v ceně dovolené s jakýmkoli z našich balíčků máte i služby, výlety vč. i těch nejdražších vstupů, dopravy a poplatků, vždy půjčený skůtr nebo auto k dispozici na 24h denně, profesionálního osobního řidiče, průvodce, řadu vstupů do soukromých plážových klubů, SPA procedury a masáže a zejména naprostou pomoc s programem, který si sami nemusíte nijak plánovat! S náma budete mít naprosto vše zajištěné a perfektně zorganizované. A přitom zažijete spoustu volnosti. Jen si nemusíte zbytečně pročítat milióny průvodců a internetových diskuzí, protože Vám každý den sestavíme program tak, jak si ho zrovna budete přát. Vše děláme na míru každému z našich hostů a plán i počas dovolené upravujeme dle počasí, nálady a možností. Proto se rozhodně nejedná o fakultativní výlety ani nic podobného dovolené s cestovkou :-). Dovolenou jako s námi jste velmi pravděpodobně nikdy ještě nezažili, proto je dobré se prvně podívat na recenze našich hostů ZDE! (rozklikněte), jelikož naše dovolená nelze ani programově, ani cenově s žádnou jinou variantou porovnávat. Děkujeme za pochopení.

- letenky byste měli kupovat ideálně mezi 8-5 měsíci před dovolenou (krom termínů hl.sezóny, kde doporučujeme 10-8 měsíců předem). V takovémto předstihu je velmi pravděpodobné, že je koupíte za nejlepší cenu! Nedoporučujeme je kupovat ani dříve, ani později... 

- s letenkami a jejich výběrem Vám samozřejmě pomůžeme, bude stačit se připomenout v tomto rozestupu měsíců před Vaši plánovanou dovolenou u nás

- rozdělení hlavní sezóny a mimosezóny na Bali dávno není o počasí. Jak každý zmiňuje dešťovou sezónu, tak tu už dlouho nikdo nezažil. Tento rok v lednu pršelo 4 dny v kuse a jinak bylo neustále polojasno s přeháňkami v prosinci, lednu a začátku února. Jinak je pořád krásně. Počasí Vám samozřejmě nikdo nezaručí neustále přenádherné, ale vězte, že i déšť na Bali je fakt zážitek a my máme připravené plány i na takové situace, kdy nějaký den z Vaší dovči by pršelo. Hlavní sezóna je daná pouze počtem turistů a letními prázdninovými dny po celé planetě.

- ceny pro rok 2018 a tedy i pro první rezervace i na 2019 se můžete dozvědět >>ZDE<< (rozklikněte) ceny za celou dovolenou za 2 osoby jsou uvedeny pod popisem každého z balíčků.

- výše kapesného sebou je individuální, ale pro úžasně strávenou dovolenou, mlsání jak v těch nejlepších, tak i zcela obyčejných, ale za to velmi příjemných restauracích, nakupování suvenýrů, a všeho, co byste si na Bali chtěli koupit doporučujeme cca 1000eur (10 nocí), 1200eur (14 nocí) či 1600eur (21 nocí) a to za 2 osoby!

- na Bali není povinné očkování, ale přes to doporučujeme být naočkovaní proti břišnímu tyfu a žloutence A i B. Tyto nemoci se vyskytují všude na světě, zejména v Asii. Avšak více než 40% našich hostů nemělo žádné očkování a nic se nikomu ještě nestalo. Proto toto berte pouze jako doporučení z naší strany. Proti vzteklině (ač Vám v očkovacím centru ho budou nutit) vážně není potřeba se očkovat. Je to však vždy v konečném důsledku na Vás, jak se rozhodnete.

- na Bali je nutné vlastnit mezinárodní řidičák a tedy pokud ani jeden z Vás není vlastníkem i českého řidičáku, na Bali budete potřebovat nonstop osobního řidiče, nebo být neustále zalezlí v nějakém luxusním resortu. Ani jedna varianta není pro nás akceptovatelná, protože poznáte velký kulový!!!! Proto vždy mějte na paměti, že dovolená na Bali není válečka, ale aktivní dovolená za poznáním kultury, přírody, jedinečných míst a lidí a je důležité se nějak dopravovat. S městskou hromadnou dopravou na Bali doopravdy nepočítejte. (Mez. řidičák se vyřizuje v ČR dle Vašeho trv.bydliště za cca 80 Kč)

- Váš pas musí mít platnost minimálně o půl roku delší, než bude uskutečněna dovolená na Bali. Jinak se bohužel ani neposadíte do letadla na cestu k nám. Proto si určitě zkontrolujte platnost několik měsíců před dovolenou. (Např. když máte přijet v listopadu 18, pas musí být platný do konce května 19!)

- cestovní pojištění byste měli si zajistit do 2-3 pracovních dní od uhrazení první zálohy a podpisu smlouvy (závazné objednávky dovolené), toď je alespoň v podmínkách většiny českých pojišťoven, které jinak nekryjí jakékoli storno ať už v případě nemoci, úrazu nebo živelných a jiných událostí. Doporučujeme se však vždy obrátit na Vaši vlastní pojišťovnu. 
Snad jsem Vám takto vysvětlil ty nejdůležitější body a pokud máte jakýkoli jiný dotaz k dovolené s námi, ozvěte se nám přímo do zprávy na našem facebooku, do directu na Instagramu či do emailu z adresáře na této stránce!!!!! Děkujeme mocVaši Radim a Daniela

Vaše Stěhujeme se na BaliTagy: Bali | dovolená snů | stehujemesenabali | dovolená | bali | vylety | stehovaci | dovolena | stěhujemesenabali | Stehujemesenabali | gurmansky zazitek | dovolena snu | nejlepsi dovolena | privatni resort | zazitky | osobni ridic | skutr | auto | spa | masaz | masaze | luxus | skvela dovolena | candidasa | canggu | ubud


Komentáře pod článek můžete přidávat přímo v odkazu na naší facebookové stránce