ADVENTURE A TRAVELER BALÍČEK


Ahoj přátelé, stěhováci, Vy všichni, co byste k nám moc rádi přijeli pouze ve dvojici na romantickou dovolenou, nebo jako parta až 6ti kamarádů bez dětí. Mám pro Vás úžasnou zprávu... Pročtěte si tuto stránku, protože dovolená s námi může být ještě lepší, než jste si mysleli.... 

Náš resort má celkem 3 ložnice, v každém termínu u nás může být maximálně 6 dospělých osob, o které se stará náš 22členný tým plus naše 2 maličkosti. No a hlavně, v termínech pro tyto dva balíčky u nás nejsou ŽÁDNÉ DĚTI!

Osobní personál, osobní řidič, osobní kuchař po čas snídaní a odpoledních snacků, osobní průvodci, osobní jóga instruktorka či specialisté na potápění, trekking na horách, nebo i škola vaření s chefem jedné z nejlepších restaurací? To je jen pro začátek...

Co víc? Nejsme troškaři a moc dobře víme, že slovo "DOVOLENÁ" může být nejen dobrodružství, ale hlavně to musí být ODPOČINEK. Ať už aktivní, tak i klidný. Co to znamená pro Vás? S námi se nemusíte naprosto na nic připravovat, pomůžeme Vám najít letenky, připravit na vše - jestli je potřeba očkování, co za doklady potřebujete, víza, nemusíte řešit průvodce, řidiče, taxíky, nemusíte si pročítat průvodce, abyste našli krásná místa na výlety, nemusíte se stresovat, když dorazíte a je vše jinak, než jste si představovali. 

Nic z toho s námi není potřeba! My zajistíme pro Vás vše, abyste si svoji zaslouženou dovolenou užili na maximum, bez starostí, abyste si jednoduše chrochtali blahem. Jak si jinak odpočnout na dovolené, když by byl už stres se na ní vůbec připravovat... od toho tu jsme my. 

Pojďte si s námi užít tu nejlepší dovolenou Vašeho života....  stačí si pročíst následujících 5 bodů Vaší dokonalé dovolené a zarezervovat si závazně svůj termín.
 BOD 1. - Jaký balíček zvolit?  * Adventure nebo Traveler * 


2 naše nejpopulárnější balíčky zůstávají a jsou ještě lepší.
Co je pro tyto balíčky Adventure a Traveler společné?


Oba dva balíčky jsou zejména o pohodlí a dovolené naprosto bez starostí. Postaráme se o Vás s celým našim týmem od příjezdu, až po návrat zpět do Evropy. Náš tým umí skvěle anglicky, naše dvě maličkosti samozřejmě česky, takže náš resort je vhodný jak pro ty, co umí skvěle anglicky, ale i ty, co umí jen základy. Stačí umět poděkovat a říct co byste si přáli. ;-) Například pokud budete potřebovat ošetření, konzultaci u lékaře, budeme s Vámi osobně my a rádi Vám budeme tu složitější angličtinu překládat a pomůžeme vyřešit vše nezbytné.
 
Adventure a Traveler balíček jsou však určeny pouze pro dospěláky bez dětí! A to max. pro 6 dospělých osob na našich 3 obřích pokojích, v obrovské  soukromé vile s velkým bazénem a výhledem na oceán, privátním kinem a velkou zahradou. Perfektní servis, náš personál, který je spíš jako rodina než zaměstnanci a jen ti z Vás, které si sami vybereme, aby u nás jednoduše bylo báječně. Na atmosféře nám doopravdy hodně záleží. Proto k nám nebereme negativní lidi, věčné brblaly a lidi, co nemají rádi zvířata (zejména pejsky). Jednoduše skvělá parta, skvělá zábava, parádní tým Stěhujeme se na Bali.

Pokud hledáte dovolenou pro rodiny s dětmi, mrkněte na další nabídku v sekci dovolených pro rodiny s dětmi. Pro takové z Vás totiž máme speciální FAMILY balíček ZDE , stačí rozkliknout tento odkaz. Děti na balíčky Adventure nebereme. Nelze přikoupit přistýlka!


Jaký je mezi balíčky rozdíl?Chcete zažít dobrodružství, poznat pravou balijskou náturu a kulturu, jezdit na úžasné výlety a dostat se mezi místní ne jako turisti, ale jako kamarádi? Ochutnávat, ale i se naučit vařit balijskou kuchyni, vylézt si na vrchol sopky při východu slunce, potápět se korálovou zahradou útesů podél Bali, kochat se obrovskými vodopády v samém srdci Bali, pohladit a pochovat si obřího papouška, nakrmit slona a přesto mít i nějaké volné dny na odpočinek? Chcete zažívat taková dobrodružství a přitom mít pohodlí, osobní průvodce, speciální průvodce po horách, osobního řidiče, motorku k dispozici na vlastní brouzdání po Bali, a vlastně celý tým, který zajistí, že každý den se budete cítít skvěle ale zároveň jako doma? Chcete se dozvědět ten hlavní důvod, proč jsme si náš nový domov tolik zamilovali? Vyberte si náš nejlepší a nejoblíbenější balíček ADVENTURE, stejně jako 80% všech našich hostů, protože toto všechno je v něm připraveno pro každého našeho hosta na míru. Každý druhý den výlet, každý první plážovačka či pohoda a relax. Vše máte bez starostí a přitom zažijete to nejlepší, na co byste sami ani nemohli přijít. Nejsme s Vámi jen párkrát v týdnu, ale téměř každý den a postaráme o vše, co si budete přát, ale hlavně připravíme Vám naprosto skvělou zážitkovou dovolenou na míru, bez kompromisů.


Chcete poznat víc než jen Bali, nebydlet na jednom místě, ale cestovat, poznávat, prozkoumávat, bavit se, ale přitom se nemuset na úplně vše pečlivě připravovat? A to nejen Bali, ale třeba Komodo, Flores, Jávu, Lembongan atd.? Zažít komodské draky, plavat s mantami, šnorchlovat za obrovskými želvami, ocitnout se na opuštěné růžové pláži úplně sami? Poznat kulturu a život dvou různých etnik Indonésie? Dostat se nejblíž mezi místní, jak jen to jde? 

A navíc, chcete dostat od nás ty nejcenější informace, kvůli kterým jsou naše dovolené tak populární a úžasné? Chcete brázdit Bali na skůtru, na Floresu mít soukromý rychločlun s posádkou, ale mezi ostrovy přelétávat letadlem (v ceně!), mezi letišti přejíždět v pohodlí našeho auta s osobním řidičem? Chcete mít ve všech destinacích perfektní servis, skvělou snídani, motorku v garáži či osobního řidiče, úžasné lidi, co se o Vás vždy postarají a doporučí a ty nejlepší výlety od nás jako jsou v Adventure balíčku, ale i na Floresu bez kupy turistů a přitom u nás poznat krásnou přírodu? Bude to zážitek....
Tak to je pro Vás nejvhodnější balíček TRAVELER, který je tím, co jsme pro Vás tak dlouho a tak pečlivě připravovali. Poznejte s námi ty nejlepší části Indonésie pro Vaši dovolenou snů. Ale i mnohem víc...Uděláme Vám ve obou případech nezapomenutelnou dovolenou plnou skvělých zážitků. Však už nás nějaký ten pátek znáte a víte co jedinečného nabízíme. Dovolená s námi není o kompromisech, ale o tom, že nemusíte nic řešit. Pohoda, žádné přípravy, pouze přijet a užívat si každou minutu na té nejlepší dovolené Vašeho života. Víte, že s námi to fakt není žádná fráze.
 BOD 2. - TERMÍNY pro naše balíčky Adventure a Traveler 

LAST MINUTE TERMÍNY NA 2020 pro Adventure


28.2.-12.3.2020 (14 nocí) 
LAST MINUTE TERMÍN - sleva až 50%

15.3.-5.4.2020  BALIJSKÝ NOVÝ ROK - OGOH OGOH A SILENT DAY 
(21 nocí už jen dva pokoje - !termín s nejlepším počasím roku!)
LAST MINUTE TERMÍN - sleva až 30%


20.5.-3.6.2020 (14 nocí) poslední pokoj
LAST MINUTE TERMÍN - sleva až 30%


13.8.-27.8.2020 (14 nocí) poslední pokoj
LAST MINUTE TERMÍN


____________________________________________________________________POSLEDNÍ TERMÍNY NA 2020 pro Adventure2.9.-16.9.2020 (14 nocí) poslední pokoj

20.9.-30.9.2020 (10 nocí) poslední pokoj

TRAVELER 20.9. - 4.10.2020 (14 nocí TRAVELER s ostrovy Komodo a Flores) poslední pokoj

3.10.-17.10.2020 (14 nocí) poslední pokoj

4.11.-18.11.2020 (14 nocí)

21.11.-1.12.2020 (10 nocí)

4.12.-18.12.2020 (14 nocí)

!termín přes Vánoce a Silvestr je již plně obsazen!____________________________________________________________________ÚPLNĚ POSLEDNÍ TERMÍNY NA 2021 pro Adventure i Traveler (na vyžádání)


7.1.-17.1.2021 (10 nocí)

20.1.-30.1.2021 (10 nocí) poslední pokoj

2.2.-16.2021 (14 nocí)

19.2.-1.3.2021 (10 nocí)

4.3.-18.3.2021 (14 nocí - Balijský Nový rok NYEPI 1943)

21.3.-31.3.2021 (10 nocí)

3.4.-13.4. (10 nocí)

14.4. KOMPLETNĚ KONČÍ STĚHUJEME SE NA BALI

* LAST MINUTE nabídka = SLEVA platí pouze v případě, že od první zprávy (poptávky) uděláte závaznou rezervaci do 24h. Jinak platí standardní cena. 
____________________________________________________________________


 BOD 3. - JAKÁ JE CENA?  

Cena každého z balíčků startuje od 79tis Kč / termín, vč. zažitků, výletů (viz popis níže vč. seznamu výletů na míru), osobního personálu na resortu jen pro Vás, osobního řidiče na výletech a při transferech, masáží, spa procedur, vstupů do plážového klubu, atd., tedy se vším, co je níže uvedeno jako součástí balíčku!

Cena je v řádu 5* za celou dovolenou vč. služeb, výletů, poplatků, auta či motorky v ceně a velkého týmu starajícího se pouze o Vás. Dovolená na míru pouze pro Vás nikdy nebude low-cost. Nelze srovnávat s hotelovými komplexy ani ubytováním na booking.com či airbnb. Děkujeme za pochopení.


PŘÍKLAD CENY:

10/14/21 nocí v balíčku Adventure - běžné termíny 2020/2021

89tis/119tis/149tis Kč pro 1 osobu samostatně na pokoji 
109tis/145tis/199tis Kč pro 2 osoby

10/14/21 nocí v balíčku Adventure - LAST MINUTE

79tis/99tis/129tis Kč pro 1 osobu samostatně na pokoji 
99tis/129tis/159tis Kč pro 2 osoby
nebo méně podle AKCE - viz popis termínů

10/14 nocí v balíčku Traveler 2020/2021

174tis/239tis Kč pro 1-2 osoby


POZOR: V ceně nejsou letenky, kapesné (Vaše vlastní útrata na dovolené), ani Vaše osobní cestovní pojištění. Nejsme česká cestovní kancelář, ale resort na Bali specializující se na kvalitní dovolené na míru potřebám každého jednotlivého zákazníka. Firma se sídlem v Indonésii. S výběrem letenek Vám však moc rádi pomůžeme a doporučíme ty, které mají smysl koupit. 

 
 BOD 4. - CO JE SOUČÁSTÍ NAŠICH BALÍČKŮ  
když samotné ubytování neprodáváme? Je toho moc skvělého pro Vás... 


Vybavení privátního resortu
 
 
Resort má celkem 3 ložnice, v každém termínu u nás může být maximálně 6 dospělých osob, o které se stará náš tým o 22 členech plus naše 2 maličkosti. Osobní personál, osobní řidič, osobní kuchař po čas snídaní a odpoledních snacků, osobní průvodci, osobní jóga instruktorka či specialisté na potápění, trekking na horách, nebo i škola vaření s chefem jedné z nejlepších restaurací? To je jen začátek...

V ceně dovolené v každém balíčku je vždy:
- transfery z / na letiště s osobním řidičem
- v autě vychlazená voda + ručníček pro osvěžení
- skůtr Honda či Yamaha 125ccm s automatickou převodovkou pro vlastní užívání
- několik hodinových masáží
- náš privátní resort s osobním personálem, jak už od nás znáte 
- částečným výhled na moře
- privátní bazén 15m, s hl. 1,5-2m
- vždy skvělá snídaně připravovaná naším kuchařem
- káva, čaj, pitná voda 24h denně ZDARMA
- usměvavý personál, možnost vyprání a vyžehlení, osobní přístup
- WIFI, A/C, fén, toaletní potřeby, ručníky, osušky, pantofle, župany, trezor

- naše osobní kino pouze pro naše hosty s 5m obrazovkou, stovky žánrů s cz titulky, online tv sport (olympiáda, mistrovství, atd.), xbox, reprosoustava na zahradě s bluetooth, a spoustu další zábavy v případě, že nás na jedno odpoledne přepadne nevlídné počasí, nebo si večer chcete odpočinout po náročném výletu u skvělého filmu
- knihovna s českými knihami a časopisy

"Nikdo nejede na Bali se koukat na film, ale jakou mu udělá radost, když unavenej nemusí jen ležet na pokoji a čumět do stropu :-), máte to tu fakt vychytaný do posledního detailu!" (náš vlastní stěhovák)


- restaurace a zábava do 5min

- bílé pláže do 5min
- možnost dovozu jídel z vybraných restaurací (plnou penzi ani polopenzi nenabízíme, když nejbližší restauraci máme 1 minutu od domu a skvěle v ní vaří, navíc byste si vůbec neužili to pravé Bali, pokud nebudete ochutnávat ty dobroty všude okolo)


Program a výlety, benefity, služby v ceně


+ Konkrétně pro balíček ADVENTURE navíc (cena na min 10 nocí od 79.000,- Kč)

Adventure balíček je dovolená plná úžasných zážitků vč. všech poplatků, dopravy, občerstvení a vstupů dle vlastního výběru


- každý, kdo si náš Adventure balíček objedná, bude mít na výběr z více než 20 různých celodeních zážitků a výletů, které naši hosté zbožňují, počet na výběr dle délky rezervace
- modře označené výlety ve výpisu jsou vždy automatické pro všechny naše hosty, ze zbylých si můžete vybírat a sestavit tak svoji dovolenou dle vlastních chutí a přání a délky trvání dovolené
- ve dnech volna mezi výlety Vás rádi vezmeme na různé krásné pláže, seznámit Vás s našimi balijskými kamarády

- v ceně zapůjčení skůtru Honda či Yamaha 125 až 150ccm na celou dobu, možnost zapůjčení auta s automatickou převodovkou na přání za příplatek
- v ceně transfery s osobním řidičem
- v ceně také výlety na oblíbené pláže ve volných dnech
- v ceně pro každého 1 masáž
 


+ Konkrétně pro balíček TRAVELER navíc (cena za min 14 nocí od 174.000,- Kč)

- v ceně zapůjčení skůtru ve všech destinacích dle plánu nebo os.řidiče a auta v automatu na přání za příplatek
- v ceně doprava mezi ostrovy (ať už letecká Bali-Flores, nebo lodí Bali-Lembongan, či trajektem Bali-Jáva)
- ubytování v apartmánech s personálem vč. geniální snídaně, v některých připadech i v soukromých jednoložnicových či víceložnicových vilách dle Vašeho přání 
- v ceně transfery s osobním řidičem nejen z letiště a zpět, ale i mezi destinacemi
- v ceně spa procedury
- v ceně skvělé výlety a zážitky přizpůsobené každé destinaci pro to nejlepší
- a hoooooooodně moc dalšího
 BOD 5. - VÝLETY A ZÁŽITKY Z NAŠÍ NABÍDKY PRO ADVENTURE, TRAVELER  


- z těchto výletů si v rámci našich balíčků Adventure a Traveler budete moci vybírat bez doplatku
ceny jsou zde uvedeny pouze v případě doobjednávky nad rámec balíčků vč. celého vstupného, dopravy, daně a dalších potřebných nákladů a to místo dne volna či pobytu na pláži
- modře označené jsou STANDARDEM balíčku adventure či traveler bez příplatků a automaticky v každé dovolené podle délky, ostatní výlety je možné doobjednat bez příplatku dle instrukcí v popisu výletu a dle počtu obsažených možností ve smlouvě. Finální výběr výletů musí být proveden 2-1 měsíc před příjezdem nejpozději. Děkujeme za pochopení.... 


VÝLETY PO BALI 

1. - NOVINKA výlet pro aktivní sportovce a cyklomaniaky. Jezdit na Bali na kole? Ano u moře je to blbost, je horko, svítí slunce. Bali je celkem hornatá země, jezdit do kopce se nikomu nechce. ALE!!!! Co když Vás naložíme do tereňáka, na korbu dáme skvělá horská kola, vyvezeme na hory, kde už je teplota přijemná, a Vy si dáte 2h sjezd mezi rýžovými políčky, v nádherné přírodě, z kopce či po rovince, a po 2 hodinách Vás zase vyzvedeneme a odvezeme zpět na resort? To zní skvěle že? 
- 2700 Kč / osoba - min 2 osoby (výlet začíná v 8:00 ráno)
- k výběru v rámci Adventure a Traveler balíčku bez doplatku při 10,14,21 nocích pobytu


2. - výlet za koupání se slony Sumaterskými v záchranné stanici.
 V záchranné slonní rezervaci se nejen se slonem vykoupete, ale jednoho si i pořádně kartáčem vydrbete a umyjete, nasnídáte se mezi nimi, nakrmíte je a projedete se s nimi džunglí. Poté můžete navštívit řadu okolních míst ve středu Bali, pokud budete chtít výlet prodloužit. (cena vč. vstupného do parku, dopravy, vody, průvodce, daně) 
- 5400 Kč / osoba - min 2 osoby (výlet začíná v 6:00 ráno)
- k výběru v rámci Adventure a Traeler balíčku bez doplatku při 21 nocích pobytu
- lze dokoupit k balíčku Adventure a Traveler (10/14 nocí)

3. - výstup na sopku Batur na východ slunce, se snídaní na vrcholu, návštěvou horkých pramenů, návratu zpět jinou trasou než 80% ostatních turistů, a privátním průvodcem na každé 2 osoby, obědem a transfery z Candidasy, Ubudu (transfery z jižní části ostrova za příplatek)
- 3300 Kč / osoba - min 2 osoby (výlet začíná v 1:30 ráno)
- k výběru v rámci Adventure a Traveler balíčku bez doplatku při 10/14/21 nocích pobytu

4. - Balijský den v kokosovém ráji - celodenní zážitek, výlet mezi místní - poznání kultury přímo v rodině, jak běžná rodina v balijské vesnici žije. Vyzkoušíte si vylézt na kokosovou palmu, vyrobíte si s pomocí vlastní kokosový olej, nakrmíte krávy, prasata či slepičky, společně si připravíte s rodinou oběd v černé kuchyni na ohni, jednoduše zažijete to pravé Bali a život místních
- cena pro 2 osoby - 2500 Kč
- k výběru v rámci Adventure a Traveler balíčku bez doplatku při 10/14/21 nocích pobytu

5. - výlet za poznání balijských chutí a vůní, návštěva tržnice se chefem, kurz balijské kuchyně, spa procedury s přírodními výtažky, tvorba obětin
- 7900 Kč / 2 osoby (minimum 2 osoby, max 6 osob - 5-6 osob - sleva 15%)
- k výběru v rámci Adventure a Traveler balíčku bez doplatku při 10/14/21 nocích pobytu

6. - výlet za architekturou do kulturního skanzenu původní architektury Indonésie
- 4500 Kč/skupina 2 osob
- 6200 Kč/skupina 4 osob
- k výběru v rámci Adventure a Traveler balíčku bez doplatku při 10/14/21 nocích pobytu

7a. - celodenní výlet do okolí Ubudu - chrámy - chrám s posvátnými prameny, kde zažijete rituál očisty, a chrám s obrovskými sochami vytesanými do skály poslední královské dynastie, návštěva rýžových terasovitých políček a krátká návštěva centra Ubudu
- 4600 Kč/skupina 2-5 osob
- k výběru v rámci Adventure a Traveler balíčku bez doplatku při 10/14/21 nocích pobytu

7b. - celodenní shoping výlet autem do centra Ubudu, po cestě se stavíme vykoupat v obrovském vodopádu, budeme nakupovat překrásné ručně vyráběné dekorace a dárky, šaty, plavky a další skvělé oblečení. Navštívíme opičí park s posvátným lesem.
- 4600 Kč/skupina 2-5 osob
- k výběru v rámci Adventure a Traveler balíčku bez doplatku při 10/14/21 nocích pobytu

8. - potápění (potápění za korály a rybičkami a nádhernými podmořskými útesy - 1-2 ponory pro začátečníky, do 9-12m hloubky, 2x cca 30min), výlet v sobě zahrnuje i oběd a transfery (můžete vidět malé rybyčky, želvy, maličkého žraloka útesového, chobotnice a spoustu dalších nádherných živočichů) 
- 1 ponor - 4400 Kč / os
- 2 nonory s přestávkou v jeden den - 5200 Kč / os
- k výběru v rámci Adventure a Traveler balíčku bez doplatku při 10/14/21 nocích pobytu 1 ponor 
- pro jakoukoli délku balíčku Adventure i Traveler lze dokoupit i druhý ponor s příplatkem 800,- Kč/os 
- možnost tohoto výletu je pouze v případě, že nemáte zdravotní potíže, nejste po operaci! Poraďte se se svým lékařem. 

8b. - potápění s mantami (potápění za mantami obrovskými u ostrova Nusa Penida při prvním ponoru, za korály a rybičkami a nádhernými podmořskými útesy v ponoru druhém. Delší zaškolení začátečníků, cca 1,5h cesta lodí k místu, kde se potápíme za mantami. Zážitek na celý život. Nelze objednat pouze s jedním ponorem, v ceně jsou 2 ponory na dvou různých místech. 
- k výběru v rámci Adventure a Traveler balíčku bez doplatku při 21 nocích pobytu (pouze pro dospělé nad 18let!)
- k výběru v rámci Adventure a Traveler balíčku při 10/14 nocích pobytu výměnou za výlet 8. s doplatkem 1500,- Kč/os (v případě 2 ponorů) resp. s doplatkem 2300,- Kč/os (v případě pouze 1 ponoru)

9. - šnorchlování na 2 různých místech - jede se na místa s nádhernými korály, v ceně veškeré vybavení, loď, oběd (v některých termínech je možné navštívit i Manta point, kde obrovské Manty chodí se nechat čistit od malých rybiček - pouze na objednávku 1,5-2 měsíce předem - min 4 os)
- ceny od 1600 Kč / os (minimálně 4 osoby)
- cena od 2500 Kč / os šnorchlování s mantami (minimálně 4 osoby)
- k výběru v rámci Adventure a Traveler balíčku bez doplatku při 10/14/21 nocích pobytu

10. - výlet s osobní 3h lekcí surfování a vlastním profesionálním instruktorem pro začátečníky v Kutě, vč. dopravy, a shopingu dopoledne či odpoledne v největším shoping mall na Bali (v ceně je osobní lekce jedné z nejlepších škol + doprava + osobní řidič + návštěva Kuty a shopping)
- 5400 Kč / 2 osoby (minimálně 2 osoby, max 6 osob - 5-6 osob - sleva 30%) 
- k výběru v rámci Adventure a Traveler balíčku bez doplatku při 10/14/21 nocích pobytu

11. - ptačí park a okolí, návštěva ptačí rezervace, kde si můžete posadit na ruku největší opeřence naší planety, papoušky, krmit je, vidět jak se volně pohybují. Poté se pojedeme podívat na památky v okolí parku či na skrytou bílou písečnou pláž (cena vč. vstupného do parku, dopravy, vody, průvodce, daně)
- 4600 Kč/skupina 2 osob
- 6900 Kč/skupina 4 osob
- 9600 Kč/skupina 6 osob
- k výběru v rámci Adventure a Traveler balíčku bez doplatku při 10/14/21 nocích pobytu

12. - projížďka pralesem na čtyřkolkách i skrz vodní příkop + zhoupnutí na největší houpačce na Bali mezi palmama nad propastí. Tento celodenní výlet je určen zejména milovníkům adrenalinu a dobrodružství, jelikož dostanete vlastní terenní čtyřkolku buď pro 1 či 2 osoby a projedete se 1,5h pořádným terénem, bahnem, kalůžemi či vodním příkopem a to v připravených trasách v džungli středního Bali. Výlet ale zdaleka nekončí. Dále Vás vezmeme na úžasný oběd do 2. nejlepší restaurace na Bali, kde ochutnáte opravdové foodporn (oběd není v ceně) a pak si dáme ten největší adrenalin!!! Zhoupnete se na největší houpačce na Bali, která je zavěšena mezi obří palmy, kdy pod sebou budete mít 200m propast. Nebojte, budete jištěni horolezeckým sedákem na speciálními lany.  (výlet obsahuje nejen vstupné a palivový poplatek za 1,5h projížďku na čtyrkolkách, občerstvení, ale také vyškolené instruktory, zkušební jizdu, vstupné 35usd na osobu na obří houpačku, kávu, čaj, vodu, atd. + transfery s naším osobním řidičem na místo a zpět do hotelu)
- 5800 Kč / os - min 2 osoby (výlet začíná v 7:00)
- k výběru v rámci Adventure či Traveler balíčku bez doplatku pouze při 21 nocích pobytu
- lze dokoupit k balíčku Adventure či Traveler pro termíny 10/14 nocí za výše uvedenou cenu
- je nutné mít sebou kapesné na oběd v úžasné luxusní restauraci s božským výhledem ve výši cca 800Kč na osobu i s nápoji


NOVINKA
13. - třídenní výlet na NUSA PENIDU na motorkách. Výlet, který Vás totálně dostane. Pojedeme totiž spolu na 2 noci trajektem s motorkama na ostrov Nusa Penida, který je takovým hodně ještě nepoznaným rájem. Úžasné pláže, skvělé šnorchlování, skály, příroda a hlavně totálně bez turistů. Tento výlet se Vám bude hodně líbit :-) a my jsme nadšení, že ho s Vámi můžeme projet osobně. 
- 5.500 Kč / osobu (minimum 4 osoby)
- k výběru pouze v rámci Traveler balíčku při 21 nocích pobytu za doplatek, pro Adventure není tento výlet k dispozici

14a. - dvoudenní výlet na motorkách skrz hory k nejkrásnějším vodopádům na severu Bali, vč. ubytování u místních nejblíže k vodopádům, abychom tam byli jako první, večeře a snídaně v ceně
- k výběru v rámci Adventure a Traveler balíčku bez doplatku pouze při 21 nocích pobytu


NOVINKA !!!NÁŠ NEJLEPŠÍ VÝLET!!! 
14b. - třídenní výlet v terénním luxusním SUV skrz hory k nejkrásnějším vodopádům na severu Bali,
vč. ubytování u kamarádů ve skvělém homestay nejblíže k vodopádům, abychom tam byli jako první, večeře a snídaně v ceně, přejezd druhý den do Ubudu (k rýžovým polím) či do Seminyaku (na fantastický západ slunce), vč. ubytování ve 4* resortu nebo soukromé vile. 
!!!VEŠKERÉ ZÁŽITKY V CENĚ, UBYTOVÁNÍ V CENĚ, TOYOTA FORTUNER VRZ V PLNÉ PALBĚ I S ŘIDIČEM, ZÁBAVA PO VEČERECH, NO PROSTĚ TOP VÝLET PRO NAŠE STĚHOVÁKY, KDY PROJEDEME CELÉ BALI SKRZ NA SKRZ

- k výběru POUZE v rámci Adventure, Traveler balíčku s doplatkem, při minimimálně 14 nocích pobytu (16.800,- Kč / 2os)


15. - výlet mezi místní pro poznání jejich kultury
- zavedeme Vás na hinduistickou ceremonii, k našim přátelům domů na balijskou kávu a palmové víno, či na ochutnávku Kopi Luwak (nejdražší kávy světa) (pro všechny hosty a ZDARMA)
- pouze pro naše vlastní hosty ve všech balíčcích ZDARMA

16. - výlet po našich nejoblíbenějších místech Bali - tak jak to máme rádi my! Tento výlet je opředen tajemstvím, jelikož se jedná o překvapení pro každého z našich hostů, ale co Vám můžeme prozradit je, že budete ochutnávat do sytosti, kochat se až Vám oči budou lézt z důlku a rozhodně Vás omladíme! Jak? Nechte se překvapit....
- pouze pro naše vlastní hosty ve všech balíčcích ZDARMA

VÝLETY NA FLORESU A KOMODU - POUZE PRO BALÍČEK TRAVELER! 


17. - výlet privátním rychločlunem po krásách okolních ostrovů Floresu a Národního parku Komodo
, zažijete šnorchlování s obrovskými mantami a želvami na krásných šnorchlovacích spotech, návštívíte ostrov Padar s neuvěřitelnými výhledy, kde na 1km2 vedle sebe jsou pláže všech barev - bílá, žlutá, černá a růžová a po cestě zpět se budete kochat návštěvou liduprázdné ještě krásnější růžové pláže na odlehlém opuštěném ostrově (je nutné si zajistit svačinový box na cestu v restauraci u vily!!!)

- pouze pro naše vlastní hosty v rámci balíčku Traveler Komodo


18. - výlet privátní lodí po krásách okolních ostrovů Floresu a Národního parku Komodo, návštívíte ostrov Rinca s komodskými draky - Varanem Komodským, který je nesmírně nebezpečný, dorůstá až 3,5m délky a pohybuje se volně v přírodě (samozřejmě s ochráncem národního parku a průvodcem z důvodu bezpečnosti) a po cestě zpět zašnorchlujete v okolí ostrova, na lodi Vám posádka uvaří oběd a na horní palubě se můžete po cestě krásně opalovat či kochat krásou malinkých ostrůvků v okolí a totálně klidného moře
- pouze pro naše vlastní hosty v rámci balíčku Traveler KomodoKalendář pro rezervaci dovolenéV tomto termínu resort plně obsazen
Zbývá poslední volný pokoj