ADVENTURE BALÍČEK


O tom, že děláme skvělé dovolené, asi ví každý. Co jsme si pro Vás připravili za NOVINKY pro rok 2019? A jaké dovolené vlastně děláme pro naše stěhováky? Naše populární balíčky Adventure a Traveler už velmi dobře znáte, Traveler se však změnil a Adventure jsme ještě vylepšili. Přibyl navíc balíček LUXURY pro ty nejnáročnější poptávky, který je velkou novinkou a najdete ho v sekci "LUXURY". Pojďte se podívat s námi, co jsme si pro Vás na rok 2019 nového připravili... a hlavně co přímo s námi na Bali můžete zažít. BALÍČKY  * Adventure * Traveler * 


2 naše nejpopulárnější balíčky zůstávají a jsou ještě lepší.
Co je pro tyto balíčky Adventure a Traveler společné?


Oba dva balíčky jsou zejména o pohodlí a dovolené naprosto bez starostí. Postaráme se o Vás s celým našim týmem od příjezdu, až po návrat zpět do Evropy. Přece jen nejsme jen dvojice, ale náš tým se už rozrostl na 19 osob, které se starají o našich 6 hostů. Náš tým umí skvěle anglicky, naše dvě maličkosti samozřejmě česky, takže náš resort je vhodný jak pro ty, co umí skvěle anglicky, ale i ty, co umí jen základy. Například pokud budete potřebovat ošetření, konzultaci u lékaře, budeme s Vámi osobně a rádi Vám budeme tu složitější angličtinu překládat a pomůžeme vyřešit vše nezbytné. Bez kompletní znalosti angličtiny jet ale na Bali ale není možné. Důležité je si umět alespoň objednat v restauraci.  
 
Adventure a Traveler balíček jsou však určeny pouze pro dospěláky bez dětí! A to max. pro 6 dospělých osob na našich 3 apartmánech, na každém vypsaném termínu, v obrovské  soukromé vile s velkým bazénem a výhledem na oceán, privátním kinem a velkou zahradou, kde pro Vás budeme i my osobně. Perfektní servis, náš personál, který je spíš jako rodina než zaměstnanci a jen ti z Vás, které si sami vybereme, aby u nás jednoduše bylo báječně. Na atmosféře nám doopravdy hodně záleží. Proto k nám nebereme negativní lidi, věčné brblaly a lidi, co nemají rádi zvířata (zejména pejsky). Děti u nás v termínech pro balíčky Adventure a Traveler též nepotkáte... jednoduše skvělá parta, skvělá zábava, parádní tým Stěhujeme se na Bali. To jsou naše balíčky a naše jedinečné dovolené s námi.

Pokud hledáte dovolenou pro rodiny s dětmi, mrkněte na další nabídku v sekci dovolených pro rodiny s dětmi. Pro takové z Vás totiž máme speciální FAMILY balíček ZDE , stačí rozkliknout tento odkaz. Děti na balíčky Adventure bereme pouze od 18ti let a pouze na další zaplacený apartmán. Nelze přikoupit přistýlka!


Jaký je mezi balíčky rozdíl?Chcete zažít dobrodružství, poznat pravou balijskou náturu a kulturu, jezdit na úžasné výlety a dostat se mezi místní ne jako turisti, ale jako kamarádi? Ochutnávat, ale i se naučit vařit balijskou kuchyni, vylézt si na vrchol sopky při východu slunce, potápět se korálovou zahradou útesů podél Bali, kochat se obrovskými vodopády v samém srdci Bali, pohladit a pochovat si obřího papouška, nakrmit slona a přesto mít i nějaké volné dny na odpočinek? Chcete zažívat taková dobrodružství a přitom mít pohodlí, osobní průvodce, speciální průvodce po horách, osobního řidiče, motorku k dispozici na vlastní brouzdání po Bali, a vlastně celý tým, který zajistí, že každý den se budete cítít skvěle ale zároveň jako doma? Chcete se dozvědět ten hlavní důvod, proč jsme si náš nový domov tolik zamilovali? Vyberte si náš nejlepší a nejoblíbenější balíček ADVENTURE, stejně jako 80% všech našich hostů, protože toto všechno je v něm připraveno pro každého našeho hosta na míru. Každý druhý den výlet, každý první plážovačka či pohoda a relax. Vše máte bez starostí a přitom zažijete to nejlepší, na co byste sami ani nemohli přijít. Nejsme s Vámi jen párkrát v týdnu, ale téměř každý den a postaráme o vše, co si budete přát, ale hlavně připravíme Vám naprosto skvělou zážitkovou dovolenou na míru, bez kompromisů.


Chcete poznat víc míst na Bali, nebydlet na jednom místě, ale cestovat, poznávat, prozkoumávat, bavit se, ale přitom se nemuset na úplně vše pečlivě připravovat? Chcete dostat od nás ty nejcenější informace, kvůli kterým jsou naše dovolené tak populární a úžasné? Chcete brázdit Bali na skůtru, ale mezi vilami přejíždět v pohodlí našeho auta s osobním řidičem? Chcete mít ve všech destinacích perfektní servis, skvělou snídani, motorku v garáži, úžasné lidi, co se o Vás vždy postarají a doporučí a ty nejlepší výlety od nás jako jsou v Adventure balíčku a přitom u nás poznat krásnou přírodu a na jihu vše, za čím turisté milují jezdit na Bali? Bude to zážitek....
Tak to je pro Vás nejvhodnější balíček TRAVELER, který je tím, co jsme pro Vás tak dlouho a tak pečlivě připravovali. Poznejte s námi 2-4 výchozí místa pro Vaši dovolenou snů - Candidasu s námi a východní Bali s klidným mořem a nádhernými horami. Nebo třeba hipsterské Canggu, turistický Seminyak, naprosto pohodový ostrov Lembongan či spirituální Ubud. Ale i mnohem víc...Uděláme Vám ve obou případech nezapomenutelnou dovolenou plnou skvělých zážitků. Však už nás nějaký ten pátek znáte a víte co jedinečného nabízíme. Dovolená s námi není o kompromisech, ale o tom, že nemusíte nic řešit. Pohoda, žádné přípravy, pouze přijet a užívat si každou minutu na té nejlepší dovolené Vašeho života. Víte, že s námi to fakt není žádná fráze.
 VOLNÉ TERMÍNY DOVOLENÝCH PRO 1-6 osob (pokoj = 1-2os) 
___________________________________________________________________

POSLEDNÍ TERMÍNY NA 2019 pro Adventure25.10.-15.11.2019 (21 nocí - poslední pokoj MIMOSEZÓNA - !termín s nejlepším počasím roku!)


TERMÍNY NA 2020 pro Adventure


8.2.-18.2.2020 (10 nocí - poslední 1 pokoj!!!)


15.3.-5.4.2020  BALIJSKÝ NOVÝ ROK - OGOH OGOH A SILENT DAY 
(21 nocí už jen dva pokoje - !termín s nejlepším počasím roku!)


20.5.-3.6.2020 (14 nocí)  + možnost SVATBY !termíny od 8/2020 na veškeré balíčky lze vytvořit rezervace až od září 2019!

* LAST MINUTE nabídka = SLEVA platí pouze v případě, že od první zprávy (poptávky) uděláte závaznou rezervaci do 24h. Jinak platí standardní cena. 
____________________________________________________________________


 CENA BALÍČKŮ???  

Cena každého z balíčků startuje od 89tis Kč / 2 osoby, vč. zažitků, výletů atd., tedy se vším, co je níže uvedeno jako součástí balíčku! 

Konkrétní cena se počítá až na základě Vaší specifické poptávky na konkrétní datum, dle počtu i typu výletů, organizace na míru, dle toho, jak moc dobře Vás dokážeme poznat, abychom Vám mohli vytvořit dovolenou snů. Cenu tedy nelze jen tak dát, je otázkou toho, co byste rádi zažili Vy. Proto pokud máte zájem o dovolenou u nás, nepište prosím "jaká je cena?", ale prvně něco o Vás, pro koho je poptávka, kolik osob, jaký termín a co byste rádi zažili... a my Vám rádi cenu dle Vašeho budgetu a zadání spočítáme.


Cena je v řádu 5* za celou dovolenou vč. služeb, výletů, poplatků, auta či motorky v ceně a velkého týmu starajícího se pouze o Vás. Dovolená na míru pouze pro Vás bez dalších desítek až stovek turistů nikdy nebude low-cost. Nelze srovnávat s hotelovými komplexy ani ubytováním na booking.com či airbnb. Děkujeme za pochopení.

POZOR: V ceně nikdy nebudou letenky, kapesné (Vaše vlastní útrata na dovolené), ani Vaše osobní cestovní pojištění. Nejsme česká cestovní kancelář, ale resort na Bali - firma založená v Indonésii. S výběrem letenek Vám však moc rádi pomůžeme a doporučíme ty, které mají smysl koupit. 

 
 CO JE TEDY SOUČÁSTÍ NAŠICH BALÍČKŮ  
když samotné ubytování neprodáváme? Je toho moc skvělého pro Vás... 

Vlastně vše, co na dokonalé dovolené potřebujete!
 
 
V ceně dovolené v každém balíčku je vždy:
- transfery z / na letiště s osobním řidičem (v balíčku Traveler i přejezdy)
- v autě vychlazená voda + ručníček pro osvěžení
- zapůjčení skůtru Honda 125ccm či auta Toyota s automatem na celou dobu pobytu (za příplatek)
- několik hodinových masáží
- zajištění ubytka v 5* standardu jak už od nás znáte v soukromí
- výhled na moře (platí pro náš resort v Candidase)
- privátní bazén 15m, s hl. 2m (privátní bazén i v ostatních vilách)
- vždy skvělá snídaně připravovaná naším kuchařem
- káva, čaj, pitná voda 24h denně ZDARMA
- usměvavý personál, možnost vyprání a vyžehlení, osobní přístup
- WIFI, A/C, fén, toaletní potřeby, ručníky, osušky, pantofle, župany, trezor

- naše osobní kino pouze pro naše hosty s 5m obrazovkou, stovky žánrů s cz titulky, online tv sport (olympiáda, mistrovství, atd.), xbox, apple tv, reprosoustava na zahradě s bluetooth, počítač s hrami, a spoustu další zábavy v případě, že nás na jedno odpoledne přepadne nevlídné počasí, nebo si večer chceme odpočinout po náročném výletě u skvělého filmu
- knihovna s českými knihami a časopisy

"Nikdo nejede na Bali se koukat na film, ale jakou mu udělá radost, když unavenej nemusí jen ležet na pokoji a čumět do stropu :-), máte to tu fakt vychytaný do posledního detailu!" (náš vlastní stěhovák)

- restaurace a zábava do 5min

- bílé pláže do 5min (krom Ubudu, kde samozřejmě pláže nejsou)
- možnost dovozu jídel z vybraných restaurací (plnou penzi ani polopenzi nenabízíme, když nejbližší restauraci máme 1 minutu od domu a skvěle v ní vaří, navíc byste si vůbec neužili to pravé Bali, pokud nebudete ochutnávat ty dobroty všude okolo)
+ Konkrétně pro balíček ADVENTURE navíc - 
Adventure balíček je dovolená plná úžasných zážitků vč. všech poplatků, dopravy, občerstvení a vstupů jako jsou například:
- výstup na sopku na východ slunce na sopku Batur
- návštěva horkých pramenů, jízda tereňákem v sopečném terénu
- potápění s miliardou rybiček, obřích mant, želv okolo nádherných korálových útesů
- výlet za šnorchlováním
- návštěva záchranné stanice Sumaterských slonů s možností se vykoupat a vydrhnout si slona, krmit slůňátka, posnídat uprostřed parku či sednout si přímo na hřbet slona a ponořit se s ním do jezera
- a mnoho dalších...

- každý, kdo si náš Adventure balíček objedná, bude mít na výběr z cca 20 různých celodeních zážitků a výletů, které naši hosté zbožňují, podle délky rezervace
- jeden výlet po našich nejoblíbenějších místech Vám dáme jako dárek od nás
- ve dnech volna mezi výlety Vás rádi vezmeme na různé krásné pláže, seznámit Vás s našimi balijskými kamarády, či do rodin a soukromí místních, které máme moc rádi

- v ceně zapůjčení skůtru Honda 125ccm na celou dobu, možnost zapůjčení auta s automatickou převodovkou na přání za příplatek
- v ceně transfery s osobním řidičem
- v ceně také výlety na oblíbené pláže ve volných dnech
- v ceně pro každého 1 masáž
 
 

+ Konkrétně pro balíček TRAVELER navíc -
- v ceně zapůjčení skůtru ve všech destinacích dle plánu nebo auta v automatu na přání za příplatek
- ubytování v apartmánech s personálem vč. geniální snídaně, v některých připadech i v soukromých jednoložnicových vilách 
- v ceně transfery s osobním řidičem nejen z letiště a zpět, ale i mezi destinacemi
- v ceně spa procedury
- v ceně skvělé výlety přizpůsobené každé destinaci pro to nejlepší
- a hoooooooodně moc dalšího
Kalendář pro rezervaci dovolenéV tomto termínu resort plně obsazen
Zbývá poslední volný pokoj