FAMILY BALÍČKY pro rodiny s dětmi
Ahoj přátelé, stěhováci, Vy všichni, co byste k nám moc rádi přijeli s malými, či velkými ratolestmi, celá rodina třeba i s prarodiči nebo klidně kamarády. Mám pro Vás úžasnou zprávu... Pročtěte si tuto stránku, protože dovolená s námi může být ještě lepší, než jste si mysleli.... 

Náš resort má celkem 3 ložnice, v každém termínu u nás může být maximálně 6-8 osob, o které se stará náš 22členný tým plus naše 2 maličkosti. Osobní personál, osobní řidič, osobní kuchař po čas snídaní a odpoledních snacků, osobní průvodci, osobní jóga instruktorka či specialisté na potápění, trekking na horách, nebo i škola vaření s chefem jedné z nejlepších restaurací? To je jen pro začátek...

Co víc? Nejsme troškaři a moc dobře víme, že slova "DOVOLENÁ S DĚTMI" může být nejen dobrodružství, ale hlavně to musí být jak pro děti, tak i pro rodiče ODPOČINEK. Ať už aktivní, tak i klidný. Co to znamená pro Vás? S námi se nemusíte naprosto na nic připravovat, pomůžeme Vám najít letenky, připravit na vše - jestli je potřeba očkování, co za doklady potřebujete, víza, nemusíte řešit průvodce, řidiče, taxíky, nemusíte si pročítat průvodce, abyste našli krásná místa na výlety, nemusíte se stresovat, když dorazíte a je vše jinak, než jste si představovali. 

Nic z toho s námi není potřeba! My zajistíme pro Vás vše, abyste si svoji zaslouženou dovolenou užili na maximum, bez starostí, děti byly šťastné a rodičové, abyste si Vy chrochtali blahem. Jak si jinak odpočnout na dovolené, když by byl už stres se na ní vůbec připravovat... od toho tu jsme my. 

Pojďte si s námi užít tu nejlepší dovolenou Vašeho života....  stačí si pročíst následující 4 body Vaší dokonalé dovolené a zarezervovat si závazně svůj termín.
 BOD 1. - termín 

LAST MINUTE TERMÍNY NA 2020 pro Family balíček na naší vile


28.2.-12.3.2020 (14 nocí) - pro rodinu až o 8 členech (6 dospělích a 2 děti, či 4 dospělí a 4 děti)
LAST MINUTE TERMÍN  - celý resort jen pro sebe a bez starostí
sleva až 50%

26.4.-17.5.2020 (10 nebo 21 nocí) - zbývá poslední pokoj pouze pro 1-2 dospělé a 1-3 děti
LAST MINUTE TERMÍN 
sleva až 30%

_____________________________________________________________________POSLEDNÍ VOLNÉ TERMÍNY NA 2020 pro FAMILY balíčky (ostatní termíny plně vyprodány)


21.10.-31.10.2020 (10 nocí)

4.11.-18.11.2020 (14 nocí)

21.11.-1.12.2020 (10 nocí)

4.12.-18.12.2020 (14 nocí)

21.12.2020 - 4.1.2021 (14 nocí - VÁNOCE + SILVESTRzbývá poslední pokoj pouze pro 1-2 dospělé a max 1 dítě  (!!pouze pro balíček FAMILY TRAVELER!!)_____________________________________________________________________ÚPLNĚ POSLEDNÍ TERMÍNY NA 2021 pro FAMILY balíčky 


7.1.-17.1.2021 (10 nocí)

2.2.-16.2021 (14 nocí)

19.2.-1.3.2021 (10 nocí)

4.3.-18.3.2021 (14 nocí - Balijský Nový rok NYEPI 1943)

21.3.-31.3.2021 (10 nocí)

3.4.-13.4. (10 nocí)

 14.4. KOMPLETNĚ KONČÍ STĚHUJEME SE NA BALI * LAST MINUTE nabídka = SLEVA platí pouze v případě, že od první zprávy (poptávky) uděláte závaznou rezervaci do 24h. Jinak platí standardní cena. 

_____________________________________________________________________
 BOD 2. - JAKÁ JE CENA? 


Cena Family balíčku startuje od 89tis Kč / rodinu, vč. zažitků, výletů (viz popis níže vč. seznamu výletů na míru), osobního personálu na resortu jen pro Vás, osobního řidiče na výletech a při transferech, auta k vlastnímu použití v automatu a s havarijním pojištěním, masážemi či spa procedur, vstupů do plážového klubu, atd., tedy se vším, co je níže uvedeno jako součástí balíčku!

Cena je v řádu 5* za celou dovolenou vč. služeb, výletů, poplatků, auta v ceně a velkého týmu starajícího se pouze o Vás. Dovolená na míru pouze pro Vás nikdy nebude low-cost. Nelze srovnávat s hotelovými komplexy ani ubytováním na booking.com či airbnb. Děkujeme za pochopení.


PŘÍKLAD CENY:

10/14 nocí v balíčku Family - běžné termíny 2020/2021

99tis/135tis Kč pro rodinu 2+1 (dítě do 5ti let)
105tis/141tis Kč pro rodinu 2+1 (dítě 5-17let)

169tis/219tis Kč pro rodinu 2+2 (děti do 5ti let)
179tis/229tis Kč pro rodinu 2+2 (děti do 17ti let), nebo rodinu 2+3

249tis/299tis Kč pro 2 rodiny nebo celý dům (max pro 6-8 osob vč. dětí)

10/14 nocí v balíčku Family - LAST MINUTE termíny

89tis/119tis Kč pro rodinu 2+1

159tis/199tis Kč pro rodinu 2+2, či 2+3

nebo méně podle AKCE - viz popis termínů 

ceny pro balíček Family Traveler jsou počítány na míru dle destinací, kategorie domů a speciálních výletů, ceny startují na 299tis Kč za rodinu při 14 nocích. Ale například v případě rodiny o 8 členech na 21 nocí se lze dostat v rámci rozpočtu až na 799tis Kč i s letenkami mezi ostrovy, návěštěvou národního parku Komodo, pronájmem soukromé jachty o 5 kajutách, výletem tereňáky po východní Jávě s největšími vodopády Indonésie a podobně.

POZOR: V ceně nejsou letenky z Evropy a zpět, pouze letenky mezi ostrovy Indonésie v případě balíčku Family Traveler, kapesné (Vaše vlastní útrata na dovolené), ani Vaše osobní cestovní pojištění. Nejsme česká cestovní kancelář, ale resort na Bali specializující se na kvalitní dovolené na míru potřebám každého jednotlivého zákazníka. Firma se sídlem v Indonésii. S výběrem letenek Vám však moc rádi pomůžeme a doporučíme ty, které mají smysl koupit. 

 BOD 3. - CO JE SOUČÁSTÍ NAŠEHO FAMILY BALÍČKU 

když samotné ubytování neprodáváme? Je toho moc skvělého pro Vás... 


Vybavení privátního resortu
  

Resort má celkem 3 ložnice, v každém termínu u nás může být maximálně 6-8 osob o které se stará náš tým o 22 členech plus naše 2 maličkosti. Osobní personál, osobní řidič, osobní kuchař po čas snídaní a odpoledních snacků, osobní průvodci, osobní jóga instruktorka či specialisté na potápění, trekking na horách, nebo i škola vaření s chefem jedné z nejlepších restaurací? To je jen začátek...

V ceně dovolené v každém balíčku je vždy:
- transfery z / na letiště s osobním řidičem
- v autě vychlazená voda + ručníček pro osvěžení
- standardní auta Toyota Agya či Toyota Avanza s automatem na celou dobu pobytu
(v ceně dle počtu osob - pro rodinu s jedním dítětem čtyřmístná Toyota Agya, pro větší poptávky až 6ti osob šestimístná Toyota Avanza, případně i auta 2)

- několik hodinových masáží
- náš privátní resort s osobním personálem, jak už od nás znáte 
- částečným výhled na moře
- privátní bazén 15m, s hl. 1,5-2m
- vždy skvělá snídaně připravovaná naším kuchařem
- káva, čaj, pitná voda 24h denně ZDARMA
- usměvavý personál, možnost vyprání a vyžehlení, osobní přístup
- WIFI, A/C, fén, toaletní potřeby, ručníky, osušky, pantofle, župany, trezor

- naše osobní kino pouze pro naše hosty s 5m obrazovkou, stovky žánrů s cz titulky, online tv sport (olympiáda, mistrovství, atd.), xbox, reprosoustava na zahradě s bluetooth, a spoustu další zábavy v případě, že nás na jedno odpoledne přepadne nevlídné počasí, nebo si večer chcete odpočinout po náročném výletu u skvělého filmu
- knihovna s českými knihami a časopisy

- spousty hraček, plyšáků, omalovánek, malířské plátno a stojan, nafukovací potvory do bazénu, kruhy, dětské vestičky, šnorchly, klouzačky a prolézačky, co ocení zejména ti nejmenší

"Nikdo nejede na Bali se koukat na film, ale jakou mu udělá radost, když unavenej nemusí jen ležet na pokoji a čumět do stropu :-), máte to tu fakt vychytaný do posledního detailu!" (náš vlastní stěhovák)

- restaurace a zábava do 5min

- bílé pláže do 5min
- možnost dovozu jídel z vybraných restaurací (plnou penzi ani polopenzi nenabízíme, když nejbližší restauraci máme 1 minutu od domu a skvěle v ní vaří, navíc byste si vůbec neužili to pravé Bali, pokud nebudete ochutnávat ty dobroty všude okolo)


Program a výlety, benefity, služby v ceně


- příprava na dovolenou daleko před ní od momentu rezervace, neustálé rady a kompletní program na míru Vašim přáním. Není nutné se na nic připravovat! Vše zajistíme a o nic se nestaráte. 

- neustálé informace pro naše hosty, kompletní plán, doporučení skvělých míst na výlet i po vlastní ose, tipy na úžasné restaurace vč. doporučení, co si dát a co určitě ne, projížďka po okolí, škola řízení auta, ať se vyznáte lehce v místním balijském provozu a mnoho dalších služeb, jaké znáte jen od nás

- výlet autem po našich nejoblíbenějších místech východního Bali (v ceně)
- výlet autem do Ubudu, za opicemi do posvátného opičího lesa, do centra Ubudu na shoping a na rýžová pole (v ceně)
- výlet do balijské rodiny a celý den v kůži běžného balijce (v ceně pouze pro var. 14 nocí)

- v ceně zapůjčení auta s automatickou převodovkou Toyota na celou dobu
- v ceně transfery s osobním řidičem
- v ceně také výlet na oblíbené pláže ve volných dnech
- v ceně pro každého 1 masáž

- za příplatek prémiové auto, jako například velké SUV Toyota Fortuner VRZ 2018 v plné výbavě s automatem, skůtry, další výlety na přání či sestavené podle Vaší chuti


+ Konkrétně pro balíček FAMILY TRAVELER navíc

- vše z předešlého popisu plus letenky či lodní transfery mezi ostrovy dle vzdálenosti, ubytování v soukromí kvalitních vil v jiných destinacích pro celou rodinu, osobní průvodce a personál i v jiných destinacích a skvělé výlety na míru, samozřejmostí zajištění dopravdy mezi destinacemi či letištěm, atd.
____________________________________________________________________

 BOD 4. - VÝLETY A ZÁŽITKY Z NAŠÍ NABÍDKY PRO FAMILY a FAMILY TRAVELER  


- z těchto výletů si v rámci našich balíčků Family a Family Traveler můžete vybírat s doplatkem či bez
ceny jsou zde uvedeny pouze v případě doobjednávky nad rámec balíčků vč. celého vstupného, dopravy, daně a dalších potřebných nákladů a to místo dne volna či pobytu na pláži
- modře označené jsou STANDARDEM balíčku family bez příplatků a automaticky v každé dovolené podle délky, ostatní výlety je možné doobjednat za příplatek dle instrukcí v popisu výletu. Objednávka musí být provedena 2-1 měsíc před příjezdem nejpozději. Děkujeme za pochopení.... 


VÝLETY PO BALI - výběr pouze pro rodiny 

1. - NOVINKA výlet pro aktivní sportovce a cyklomaniaky. Jezdit na Bali na kole? Ano u moře je to blbost, je horko, svítí slunce. Bali je celkem hornatá země, jezdit do kopce se nikomu nechce. ALE!!!! Co když Vás naložíme do tereňáka, na korbu dáme skvělá horská kola, vyvezeme na hory, kde už je teplota přijemná, a Vy si dáte 2h sjezd mezi rýžovými políčky, v nádherné přírodě, z kopce či po rovince, a po 2 hodinách Vás zase vyzvedeneme a odvezeme zpět na resort? To zní skvěle že? 
- 2700 Kč / osoba - min 2 osoby (výlet začíná v 8:00 ráno)
- lze dokoupit k balíčku Family Traveler, Family (pouze s dětmi staršími 8mi let)


2. - výlet za koupání se slony Sumaterskými v záchranné stanici.
 V záchranné slonní rezervaci se nejen se slonem vykoupete, ale jednoho si i pořádně kartáčem vydrbete a umyjete, nasnídáte se mezi nimi, nakrmíte je a projedete se s nimi džunglí. Poté můžete navštívit řadu okolních míst ve středu Bali, pokud budete chtít výlet prodloužit. (cena vč. vstupného do parku, dopravy, vody, průvodce, daně) 
- 5400 Kč / osoba - min 2 osoby (výlet začíná v 6:00 ráno)
- lze dokoupit k balíčku Family Traveler, Family (koupání pouze pro děti starší 8mi let)

3. - výstup na sopku Batur na východ slunce, se snídaní na vrcholu, návštěvou horkých pramenů, návratu zpět jinou trasou než 80% ostatních turistů, a privátním průvodcem na každé 2 osoby, obědem a transfery z Candidasy, Ubudu (transfery z jižní části ostrova za příplatek)
- 3300 Kč / osoba - min 2 osoby (výlet začíná v 1:30 ráno)
- lze dokoupit k balíčku Family Traveler, Family (pouze pro dospělé a děti starší 8mi let, avšak bez možnosti hlídání dětí přes noc! (pouze pro větší rodiny s někým, kdo zůstane na resortu či zajistíme hlídání my za příplatek)

4. - Balijský den v kokosovém ráji - celodenní zážitek, výlet mezi místní - poznání kultury přímo v rodině, jak běžná rodina v balijské vesnici žije. Vyzkoušíte si vylézt na kokosovou palmu, vyrobíte si s pomocí vlastní kokosový olej, nakrmíte krávy, prasata či slepičky, společně si připravíte s rodinou oběd v černé kuchyni na ohni, jednoduše zažijete to pravé Bali a život místních
- standard balíčku Family a Family Traveler bez doplatku - ZDARMA pro rezervace min délky 14 nocí
- cena za rodinu o 3-4 členech 3000,- Kč

5. - výlet za poznání balijských chutí a vůní, návštěva tržnice se chefem, kurz balijské kuchyně, spa procedury s přírodními výtažky, tvorba obětin
- 7900 Kč / 2 osoby (minimum 2 osoby, max 6 osob - 5-6 osob - sleva 15%)
- lze dokoupit k balíčku Family Traveler, Family
- děti do 4 let zdarma pouze s platícím doprovodem

6. - výlet za architekturou do kulturního skanzenu původní architektury Indonésie
- 4500 Kč/skupina 2 osob
- 6200 Kč/skupina 4 osob
- lze dokoupit k balíčku Family Traveler, Family

7a. - celodenní výlet do okolí Ubudu - chrámy - chrám s posvátnými prameny, kde zažijete rituál očisty, a chrám s obrovskými sochami vytesanými do skály poslední královské dynastie, návštěva rýžových terasovitých políček a krátká návštěva centra Ubudu
- 4600 Kč/skupina 2-5 osob
- lze dokoupit k balíčku Family Traveler, Family

7b. - celodenní shoping výlet autem do centra Ubudu, po cestě se stavíme vykoupat v obrovském vodopádu, budeme nakupovat překrásné ručně vyráběné dekorace a dárky, šaty, plavky a další skvělé oblečení. Navštívíme opičí park s posvátným lesem.
- 4600 Kč/skupina 2-5 osob
- standard balíčku Family a Family Traveler bez doplatku - ZDARMA

8. - potápění (potápění za korály a rybičkami a nádhernými podmořskými útesy - 1-2 ponory pro začátečníky, do 9-12m hloubky, 2x cca 30min), výlet v sobě zahrnuje i oběd a transfery (můžete vidět malé rybyčky, želvy, maličkého žraloka útesového, chobotnice a spoustu dalších nádherných živočichů) 
- 1 ponor - 4400 Kč / os
- 2 nonory s přestávkou v jeden den - 5200 Kč / os
- lze dokoupit i druhý ponor s příplatkem 800,- Kč/os 
- lze dokoupit k balíčku Family i Family Traveler
- pro děti starší 10 let! nelze pro mladší z důvodu vyrovnávání tlaku 

8b. - potápění s mantami (potápění za mantami obrovskými u ostrova Nusa Penida při prvním ponoru, za korály a rybičkami a nádhernými podmořskými útesy v ponoru druhém. Delší zaškolení začátečníků, cca 1,5h cesta lodí k místu, kde se potápíme za mantami. Zážitek na celý život. Nelze objednat pouze s jedním ponorem, v ceně jsou 2 ponory na dvou různých místech.  
- lze dokoupit výměnou za výlet 8. s doplatkem 1500,- Kč/os (v případě již objednaných 2 ponorů) resp. s doplatkem 2300,- Kč/os (v případě pouze 1 ponoru) / os
- lze dokoupit k balíčku Family i Family Traveler
- pro děti starší 10 let! nelze pro mladší z důvodu vyrovnávání tlaku 


9. - šnorchlování na 2 různých místech - jede se na místa s nádhernými korály, v ceně veškeré vybavení, loď, oběd (v některých termínech je možné navštívit i Manta point, kde obrovské Manty chodí se nechat čistit od malých rybiček - pouze na objednávku 1,5-2 měsíce předem - min 4 os)
- ceny od 1600 Kč / os (minimálně 4 osoby)
- cena od 2500 Kč / os šnorchlování s mantami (minimálně 4 osoby)
- lze dokoupit k balíčku Traveler, Family (děti musí být neustále hlídány svými rodiči - na vlastní nebezpečí!)

10. - výlet s osobní 3h lekcí surfování a vlastním profesionálním instruktorem pro začátečníky v Kutě, vč. dopravy, a shopingu dopoledne či odpoledne v největším shoping mall na Bali (v ceně je osobní lekce jedné z nejlepších škol + doprava + osobní řidič + návštěva Kuty a shopping)
- 5400 Kč / 2 osoby (minimálně 2 osoby, max 6 osob - 5-6 osob - sleva 30%) 
- nelze dokoupit pro balíček Family v případě dětí mladších 5ti let

11. - ptačí park a okolí, návštěva ptačí rezervace, kde si můžete posadit na ruku největší opeřence naší planety, papoušky, krmit je, vidět jak se volně pohybují. Poté se pojedeme podívat na památky v okolí parku či na skrytou bílou písečnou pláž (cena vč. vstupného do parku, dopravy, vody, průvodce, daně)
- 4600 Kč/skupina 2 osob
- 6900 Kč/skupina 4 osob
- 9600 Kč/skupina 6 osob
- lze dokoupit k balíčku Traveler, Family


12. - projížďka pralesem na čtyřkolkách i skrz vodní příkop + zhoupnutí na největší houpačce na Bali mezi palmama nad propastí. Tento celodenní výlet je určen zejména milovníkům adrenalinu a dobrodružství, jelikož dostanete vlastní terenní čtyřkolku buď pro 1 či 2 osoby a projedete se 1,5h pořádným terénem, bahnem, kalůžemi či vodním příkopem a to v připravených trasách v džungli středního Bali. Výlet ale zdaleka nekončí. Dále Vás vezmeme na úžasný oběd do 2. nejlepší restaurace na Bali, kde ochutnáte opravdové foodporn (oběd není v ceně) a pak si dáme ten největší adrenalin!!! Zhoupnete se na největší houpačce na Bali, která je zavěšena mezi obří palmy, kdy pod sebou budete mít 200m propast. Nebojte, budete jištěni horolezeckým sedákem na speciálními lany.  (výlet obsahuje nejen vstupné a palivový poplatek za 1,5h projížďku na čtyrkolkách, občerstvení, ale také vyškolené instruktory, zkušební jizdu, vstupné 35usd na osobu na obří houpačku, kávu, čaj, vodu, atd. + transfery s naším osobním řidičem na místo a zpět do hotelu)
- 5800 Kč / os - min 2 osoby (výlet začíná v 7:00)
- je nutné mít sebou kapesné na oběd v úžasné luxusní restauraci s božským výhledem ve výši cca 800Kč na osobu i s nápoji
- nelze dokoupit pro balíček Family s dětmi mladšími 8mi let, děti mladší 15ti let nesmí řídit (v takovém případě je možnost tandemové varianty, kdy bude k dispozici čtyřkolka pro 2 osoby a řídit bude rodič)


NOVINKA !!!NÁŠ NEJLEPŠÍ VÝLET!!! 
14b. - třídenní výlet v terénním luxusním SUV skrz hory k nejkrásnějším vodopádům na severu Bali,
vč. ubytování u kamarádů ve skvělém homestay nejblíže k vodopádům, abychom tam byli jako první, večeře a snídaně v ceně, přejezd druhý den do Ubudu (k rýžovým polím) či do Seminyaku (na fantastický západ slunce), vč. ubytování ve 4* resortu nebo soukromé vile. 
!!!VEŠKERÉ ZÁŽITKY V CENĚ, UBYTOVÁNÍ V CENĚ, TOYOTA FORTUNER VRZ V PLNÉ PALBĚ I S ŘIDIČEM, ZÁBAVA PO VEČERECH, NO PROSTĚ TOP VÝLET PRO NAŠE STĚHOVÁKY, KDY PROJEDEME CELÉ BALI SKRZ NA SKRZ

- lze dokoupit pro balíček Family Traveler za 16.800,- Kč / 2os, 19.900,- Kč / 3-5os (vč. dětí)


15. - výlet mezi místní pro poznání jejich kultury
- zavedeme Vás na hinduistickou ceremonii, k našim přátelům domů na balijskou kávu a palmové víno, či na ochutnávku Kopi Luwak (nejdražší kávy světa) (pro všechny hosty a ZDARMA)
- pouze pro naše vlastní hosty ve všech balíčcích ZDARMA


16. - výlet po našich nejoblíbenějších místech Bali - tak jak to máme rádi my! Tento výlet je opředen tajemstvím, jelikož se jedná o překvapení pro každého z našich hostů, ale co Vám můžeme prozradit je, že budete ochutnávat do sytosti, kochat se až Vám oči budou lézt z důlku a rozhodně Vás omladíme! Jak? Nechte se překvapit....
- pouze pro naše vlastní hosty ve všech balíčcích ZDARMA


VÝLETY NA FLORESU A KOMODU - POUZE PRO BALÍČEK TRAVELER! 


17. - výlet privátním rychločlunem po krásách okolních ostrovů Floresu a Národního parku Komodo
, zažijete šnorchlování s obrovskými mantami a želvami na krásných šnorchlovacích spotech, návštívíte ostrov Padar s neuvěřitelnými výhledy, kde na 1km2 vedle sebe jsou pláže všech barev - bílá, žlutá, černá a růžová a po cestě zpět se budete kochat návštěvou liduprázdné ještě krásnější růžové pláže na odlehlém opuštěném ostrově (je nutné si zajistit svačinový box na cestu v restauraci u vily!!!)

- pouze pro naše vlastní hosty v rámci balíčku Traveler Komodo


18. - výlet privátní lodí po krásách okolních ostrovů Floresu a Národního parku Komodo, návštívíte ostrov Rinca s komodskými draky - Varanem Komodským, který je nesmírně nebezpečný, dorůstá až 3,5m délky a pohybuje se volně v přírodě (samozřejmě s ochráncem národního parku a průvodcem z důvodu bezpečnosti) a po cestě zpět zašnorchlujete v okolí ostrova, na lodi Vám posádka uvaří oběd a na horní palubě se můžete po cestě krásně opalovat či kochat krásou malinkých ostrůvků v okolí a totálně klidného moře
- pouze pro naše vlastní hosty v rámci balíčku Traveler Komodo