Výlety po Bali

 

 

Chcete jet na Bali, ale nemůžete k nám, protože máme již plně obsazeno? Nikdy jste nebyli na Bali, natož v Asii, ale je to pro Vás velký sen a nevíte si rady? Ani Vy, co k nám nejedete přímo na dovolenou, nemusíte zoufat!!! Máme pro Vás řešení...

Sestavíme Vám plán aktivit přímo na míru Vašim potřebám od 8000,- Kč, Vaší cestě po Bali, tomu, kde byste chtěli bydlet, doporučíme jak výlety zajištěné od nás, tak i přesný plán všech míst v okolí i s doporučením, popisem, gps lokací (kódů google maps). A k tomu všemu sepíšeme základní instrukce, výrazy, v Bahasa Indonésia, které byste se měli naučit, doporučení jak smlouvat o cenu, jak slušně odmítnout, jak pochopit místní. Vyvarujeme Vás tak veškerým nedorozuměním. Připravíme Vás jednoduše na tu nejlepší dovolenou s těmi nejkrásnějšími zážitky. Pokud si vyberete minimálně 3 výlety z naší nabídky, cestovní plán celé Vaši dovolené Vám připravíme na míru ZDARMA.

No a pokud budete chtít, zajistíme Vám našeho řidiče, auto, nealko nápoje a naše profesionální průvodce na placených výletech.


 

VÝLETY Z NAŠÍ NABÍDKY PRO VŠECHNY (ceny vč. celého vstupného, dopravy a daně)


1) celodenní nakupovací výlet autem do centra Ubudu
, po cestě se stavíme vykoupat ve vodopádu, budeme nakupovat překrásné ručně vyráběné dekorace a dárky, šaty, plavky a další důležitého oblečení. 
- 2,2mil IDR/skupina 1-5 osob

2) celodenní výlet autem za krásami Ubudu a okolí. Výlet za největšími motýli světa, do chrámu a centra Ubudu k opičkám, na terasovitá rýžová políčka s nezaměnitelnou atmosférou. .
- 2,6mil IDR/skupina 1-5 osob

3) výšlap na sopku Batur na východ slunce, horké prameny, jízdu offroudem v sopečném terénu (vč. snídaně na vrcholu a obědu po cestě zpět)
- 1,5mil IDR/osoba

4) koupání se slony a návštěva motýlí rezervace, kde poznáte největší motýli světa. V záchranné slonní rezervaci se nejen se slonem vykoupete, ale jednoho si i pořádně kartáčem vydrbete a umyjete, nasnídáte se mezi nimi, nakrmíte je a projedete se s nimi džunglí.
- 2,6mil IDR/osoba - min 2 osoby

NOVINKA 5) ptačí park a okolí, návštěva ptačí rezervace, kde si můžete posadit na ruku největší opeřence naší planety, papoušky, krmit je, vidět jak se volně pohybují. Poté se pojedeme podívat na památky v okolí parku či na skrytou bílou písečnou pláž
- 2,3mil IDR/skupina 2 osob
- 3,3mil IDR/skupina 4 osob

6) ochutnávka kávy Kopi Luwak, chrám Lempuyang, s procházkou vesnicí původních obyvatel Bali, návštěvou zmíněného chrámu Lempuyang s výhledem na nejvyšší sopku Bali AGUNG
- 2mil IDR/skupina (nutnost pobytu v Candidase v den výletu)

NOVINKA 7) celodenní ochutnávka balijských vůní a chutí (nakupování s šéfkuchařem na lokální tržnici z čerstvých surovin, lekce výroby hinduistických obětin, škola vaření balijské kuchyně, oběd, odpolední dávka relaxace, škola výroby tradičních balijských léčivých krémů, masáž, odpolední čaj, doprava)
- 2mil IDR/osoba
- 3,8mil IDR/ pár
 

8) výlet do hor s krásnou vyhlídkou na jezero Batur, návštěva chrámu Tirta Empul s posvátnými prameny
- 2mil IDR/skupina 1-2 osoby
- 2,4mil IDR/skupina 3-5 osob

9) výlet mezi místní na východě Bali, rybaření z lodi, břehu či pontonu na moři, grilování úlovku a společný oběd u rybáře doma, lekce surfování pro začátečníky a odpoledne plné života místních, strhnutí kokosu přímo z palmy, a mnoho a mnoho dalšího...
- 2mil IDR/skupina 2-4 osob (v případě pobytu v Candidase)
- 3mil IDR/skupina 2-4 osob (v případě pobytu na jihu, v Ubudu či Amedu)

10) výlet s osobní 3h lekcí surfování a vlastním profesionálním instruktorem pro začátečníky v Kutě, vč. dopravy, a shopingu dopoledne v největším shoping mall na Bali
- 2,6mil IDR/2 osoby (vč. dopravy z Candidasy)
- tento výlet si můžete zajistit i sami v případě, že budete bydlet v Kutě některý den, v ceně je 2x osobní lekce jedné z nejlepších škol + doprava + osobní řidič 

11) jízda na offroud motorkách, svačina v ceně
- 1mil IDR/osoba

12) výlet s potápěním na různých místech dle Vaší zdatnosti a profesionálních zkoušek
- od 2,2mil IDR/osoba/ponor (pouze pro začátečníky bez licence, pro zkušené potapěče s certifikátem od 600tis IDR/osoba/ponor)

NA MÍRU PRO VÁS 13) výlet sestavený na míru Vašim touhám (8h délky vč. cesty - chrámy, ceremonie, příroda, cokoli si budete přát na míru sestavené jen a jen pro Vás)
- od 2,2mil IDR/skupina 1-5 osob

NA MÍRU PRO VÁS 14) výlet sestavený na míru Vašim touhám (12h délky vč. cesty - chrámy, ceremonie, příroda, cokoli si budete přát na míru sestavené jen a jen pro Vás)
- od 3mil IDR/skupina 1-5 osobVÝLETY Z NAŠÍ NABÍDKY POUZE PRO NAŠE VLASTNÍ HOSTY (ceny vč. vstupného, dopravy a daně)


NOVINKA 15) výšlap na nejvyšší sopku Bali - Agung
(jednodenní i dvoudenní verze, nutnost prvně absolvovat výlet 3)
- 1,8mil či 2,2mil IDR/osoba (cena v případě výletu EXTRA, ve dvoudenní verzi večeře i stanování v ceně)

16) druhý výlet s potápěním na různých místech dle Vaší zdatnosti a profesionálních zkoušek (vrak americké lodi z druhé světové války, potápění s Mantami obrovskými)
- cena od 2,2mil IDR/osoba

17) šnorchlovací výlet lodí k ostrovu Lembongan, odpoledne strávené na překrásné pláži Dream Beach na ostrově Lembongan, návštěva vodotrysku Ďáblovy slzy, v ceně vstup do soukromého resortu k bazénům s lehátky
- 7,5mil IDR/skupina (skupina až 6 osob, lze i pouze pro 2 osoby, ale výše ceny se vzhledem k pronájmu soukromého motorového člunu nemění)

NOVINKA 18) dvoudenní výlet na motorkách skrz hory k nejkrásnějším vodopádům na severu Bali, vč. ubytování u místních nejblíže k vodopádům, abychom tam byli jako první, večeře a snídaně v ceně
- 5mil IDR/skupina 2 osob
- 7,5mil IDR/skupina 4 osob

______
přepočet na Kč cca 1mil IDR = 2000 Kč