Výlety po Bali

 

 

Čím se lišíme od jakéhokoli hotelu na Bali? Tím, že máme skvělé výlety pro naše hosty. Tím, že každý jeden výlet obsahuje velmi tajnou ingredienci :-) a rozhodně není pro tunu lidí, ale naopak jen a jen pro Vás, na míru, na přání a tak, jak si ho neužijete nikde jinde. Pokud jste již našimi stěhováky a máte svůj termín v balíčku Adventure zamluvený, tato nabídka je pro Vás.... z těchto výletů si můžete vybírat v ceně té nejlepší dovolené. Pokud máte balíček Standard či Superior, Family Standard či Family Superior, tyto výlety si můžete samozřejmě doobjednat.

No a pokud našimi hosty nejste a už na Vás nevyšel volný termín, nezoufejte. Velkou část z našich výletů si totiž můžete objednat i Vy a to s transportem a osobním řidičem od jakéhokoliv hotelu na Bali. Provedou Vás naši zkušení průvodci, šerpové a budete se cítit jako v bavlnce. Nejlepší výlety na Bali totiž máme jen my. Už se těšíte? Tak naviděnou...

 

VÝLETY Z NAŠÍ NABÍDKY (ceny vč. celého vstupného, dopravy, daně a dalších potřebných nákladů)

 

1. - výlet za koupání se slony Sumaterskými v záchranné stanici. V záchranné slonní rezervaci se nejen se slonem vykoupete, ale jednoho si i pořádně kartáčem vydrbete a umyjete, nasnídáte se mezi nimi, nakrmíte je a projedete se s nimi džunglí. Poté můžete navštívit řadu okolních míst ve středu Bali. (cena vč. vstupného do parku, dopravy, vody, průvodce, daně) 
- 5200 Kč / osoba - min 2 osoby (výlet začíná v 6:00 ráno)

2. - výstup na sopku Batur na východ slunce, se snídaní na vrcholu, návštěvou horkých pramenů, jízdou offroudem v sopečném terénu, jinou trasou než 99% ostatních turistů na cestě zpět, a privátním průvodcem na každé 2 osoby, obědem a transfery z Candidasy, Ubudu (transfery z jižní části ostrova za příplatek)
- 3000 Kč / osoba - min 2 osoby (výlet začíná v 1:30 ráno)

3. - “Madeho den” - celodenní zážitek, který bude mít na starosti náš Made (šéf našeho resortu), kdy se vžijete do role (ne)obyčejných balijců, s Madem si vezmete na sebe místní Sarong a hindu čepičku, naučíte se šátek uvázat, připravit spolu s jeho Komang u nich doma hinduistickou obětinu, zajdete spolu do chrámu, kde Vás naučí všem rituálům, společně uvaříte v černé kuchyni oběd, provede Vás domem v džungli, jak běžní obyvatelé Bali žijí a seznámí Vás s jeho úplně běžným dnem. Na jeden den budete žít jako Balijci. 
- cena pouze pro naše vlastní hosty resortu + Family balíčky

4. - výlet mezi místní - rybaření na otevřeném moři z lodi či pontonu, grilování na pláži, návštěva pramenu na koupání mezi rýžovými poli, návštěva u našeho OKAčka doma či kohoutí zápasy
- cena pouze pro naše vlastní hosty resortu + Family balíčky

5. - výlet za poznání balijských chutí a vůní, návštěva tržnice se chefem, kurz balijské kuchyně, spa procedury s přírodními výtažky, tvorba obětin
- 7600 Kč / 2 osoby (minimum 2 osoby, max 6 osob - 5-6 osob - sleva 15%)

6. - výlet za architekturou do kulturního skanzenu původní architektury Indonésie
- 4400 Kč/skupina 2 osob
- 6000 Kč/skupina 4 osob

7. - celodenní výlet do okolí Ubudu - chrámy - chrám s posvátnými prameny, kde zažijete rituál očisty, a chrám s obrovskými sochami vytesanými do skály poslední královské dynastie, návštěva rýžových terasovitých políček a krátká návštěva centra Ubudu
- 4400 Kč/skupina 2-5 osob

8. - celodenní výlet autem do centra Ubudu, po cestě se stavíme vykoupat v obrovském vodopádu, budeme nakupovat překrásné ručně vyráběné dekorace a dárky, šaty, plavky a další skvělé oblečení. Navštívíme opičí park s posvátným lesem.
- 4400 Kč/skupina 2-5 osob

9. - potápění (potápění za korály a rybičkami a nádhernými podmořskými útesy - 1-2 ponory pro začátečníky, do 9-12m hloubky, 2x cca 30min), výlet v sobě zahrnuje i oběd a transfery (můžete vidět malé rybyčky, želvy, manty, žraloka útesového, chobotnice a spoustu dalších nádherných živočichů) 
- 1 ponor - 4400 Kč / os
- 2 nonory s přestávkou v jeden den - 4900 Kč / os

10. - šnorchlování na 2 různých místech - jede se na místa s nádhernými korály, v ceně veškeré vybavení, loď, oběd (v některých termínech je možné navštívit i Manta point, kde obrovské Manty chodí se nechat čistit od malých rybiček - pouze na objednávku 1,5-2 měsíce předem - min 4 os)
- ceny od 1500 Kč / os (minimálně 4 osoby)

11. - výlet s osobní 3h lekcí surfování a vlastním profesionálním instruktorem pro začátečníky v Kutě, vč. dopravy, a shopingu dopoledne či odpoledne v největším shoping mall na Bali (v ceně je osobní lekce jedné z nejlepších škol + doprava + osobní řidič)
- 5200 Kč / 2 osoby (minimálně 2 osoby, max 6 osob - 5-6 osob - sleva 30%) výlet z Candidasy (není vhodné pro mimohosty s hotelem v jižní části ostrova, kteří si to mohou zajistit sami bez nutnosti vlastního řidiče, transferů a dalšího programu za výhodnější cenu)

12. - ptačí park a okolí, návštěva ptačí rezervace, kde si můžete posadit na ruku největší opeřence naší planety, papoušky, krmit je, vidět jak se volně pohybují. Poté se pojedeme podívat na památky v okolí parku či na skrytou bílou písečnou pláž (cena vč. vstupného do parku, dopravy, vody, průvodce, daně)
- 4600 Kč/skupina 2 osob
- 6600 Kč/skupina 4 osob

NOVINKA 13. - projížďka pralesem a plantážemi na čtyřkolkách či terenních buginách + zipline + tubing na divoké řece. Tento celodenní výlet je určen zejména milovníkům adrenalinu a dobrodružství, jelikož dostanete vlastní terenní čtyřkolku či jednomístnou buginu a projedete se pořádným terénem, bahnem a kalůžemi a to v připravených trasách v džungli středního Bali. K výletu navíc ještě dostanete další úžasný odpolední zážitek s miniraftem (tubing), kdy sjíždíte divokou říčku skrz kaňon horních toků řek na Bali. Než však sednete na člun, zhoupnete se k němu po Zipline (lanové dráze) přivázaní do postroje s jištěním. (výlet obsahuje nejen vstupné a zážitky, palivový poplatek a oběd, ale také vyškolené instruktory, zkušební jizdu, zip line, tubing a transfery s naším osobním řidičem na místo a zpět do hotelu)
- 6400 Kč / os - min 2 osoby (výlet začíná v 7:00)

NA MÍRU PRO VÁS 14. - výlet sestavený na míru Vašim touhám (8h délky vč. cesty - chrámy, ceremonie, příroda, cokoli si budete přát na míru sestavené jen a jen pro Vás)
- od 4400 Kč/skupina 1-5 osob

NA MÍRU PRO VÁS 15. - výlet sestavený na míru Vašim touhám (12h délky vč. cesty - chrámy, ceremonie, příroda, cokoli si budete přát na míru sestavené jen a jen pro Vás)
- od 6000 Kč/skupina 1-5 osob

_______________________________________________________________________________________________________

!!!!ZDARMA PRO VŠECHNY Z VÁS!!!!!

Pro všechny z Vás, kdo si od nás koupíte minimálně dva výlety, velmi rádi doporučíme další úžasná místa, nastavíme Vám body zájmu do Vašich telefonů, nebo Vám je pošleme samozřejmě i s povídáním, doporučením a spoustou dalších informací, kam se můžete vypravit i Vy sami. Užijete si tak nezapomenutelnou dovolenou...

_______________________________________________________________________________________________________

VÝLETY Z NAŠÍ NABÍDKY POUZE PRO NAŠE VLASTNÍ HOSTY (ceny vč. vstupného, dopravy a daně na vyžádání pouze pro naše stěhováky)


16. - výšlap na nejvyšší sopku Bali - Agung
(jednodenní i dvoudenní verze, nutnost prvně absolvovat výlet 3) -  !! MOMENTÁLNĚ NEDOSTUPNÝ !!

17. - šnorchlovací výlet lodí k ostrovu Lembongan privátním motorovým člunem s občerstvením, odpoledne strávené na překrásné pláži Dream Beach na ostrově Lembongan, návštěva vodotrysku Ďáblovy slzy, v ceně vstup do soukromého resortu k bazénům s lehátky

18. - dvoudenní výlet na motorkách skrz hory k nejkrásnějším vodopádům na severu Bali, vč. ubytování u místních nejblíže k vodopádům, abychom tam byli jako první, večeře a snídaně v ceně

19. - výlet mezi místní pro poznání jejich kultury - zavedeme Vás na hinduistickou ceremonii, k našim přátelům domů na balijskou kávu a palmové víno, či na ochutnávku Kopi Luwak (nejdražší kávy světa)