Výlety po Bali

 

 

Chcete jet na Bali, ale nemůžete k nám, protože máme již plně obsazeno? Nikdy jste nebyli na Bali, natož v Asii, ale je to pro Vás velký sen a nevíte si rady? Ani Vy, co k nám nejedete přímo na dovolenou, nemusíte zoufat!!! Máme pro Vás řešení...

Sestavíme Vám plán aktivit přímo na míru Vašim potřebám, Vaší cestě po Bali, tomu, kde byste chtěli bydlet, doporučíme jak výlety zajištěné od nás, tak i přesný plán všech míst v okolí i s doporučením, popisem, gps lokací (kódů google maps). A k tomu všemu sepíšeme základní instrukce, výrazy, v Bahasa Indonésia, které byste se měli naučit, doporučení jak smlouvat o cenu, jak slušně odmítnout, jak pochopit místní. Vyvarujeme Vás tak veškerým nedorozuměním. Připravíme Vás jednoduše na tu nejlepší dovolenou s těmi nejkrásnějšími zážitky.

No a pokud budete chtít, zajistíme Vám našeho řidiče, auto, nealko nápoje a naše profesionální průvodce na placených výletech.

 

 

CENA CESTOVNÍHO PLÁNU NA MÍRU
- 10.000,- Kč - sestavení plánu bez objednávky žádného z našich výletů
- 8.000,- Kč - při objednávce 1-3 výletů z naší nabídky pro 2 osoby
- ZDARMA - při objednávce 4 a více výletů z naší nabídky pro 2 osoby

 

 

VÝLETY Z NAŠÍ NABÍDKY (ceny vč. vstupného, dopravy a daně)

1) celodenní výlet autem za krásami Ubudu, nakupování dekorací a dárků, šatů, plavek a dalšího důležitého oblečení. Výlet na terasovitá rýžová políčka s nezaměnitelnou atmosférou.
- 2,0mil IDR/skupina 1-5 osob

2) celodenní výlet autem za krásami Ubudu a okolí. Výlet za největšími motýli světa, na vodopád, do chrámu a centra Ubudu k opičkám.
- 2,3mil IDR/skupina 1-3 osob
- 2,6mil IDR/skupina 4-5 osob

3) výšlap na sopku Batur na východ slunce, horké prameny, jízdu offroudem v sopečném terénu (vč. snídaně na vrcholu a obědu po cestě zpět)
- 1,4mil IDR/osoba

4) koupání se slony, návštěva ptačí rezervace, kde si Vám velcí papoušci sednou sami od sebe na ruku
- 2,5mil IDR/osoba - min 2 osoby

5) ochutnávka kávy Kopi Luwak, procházka vesnicí původních obyvatel Bali, základní škola balijského vaření
- 3mil IDR/skupina (nutnost pobytu v Candidase v den výletu)

NOVINKA 6) celodenní ochutnávka balijských vůní a chutí (nakupování s šéfkuchařem na lokální tržnici z čerstvých surovin, lekce výroby hinduistických obětin, škola vaření balijské kuchyně, oběd, odpolední dávka relaxace, škola výroby tradičních balijských léčivých krémů, masáž, odpolední čaj, doprava)
- 2mil IDR/osoba
- 3,8mil IDR/ pár
 

7) výlet do hor s krásnou vyhlídkou na jezero Batur, v ceně oběd
- 2mil IDR/skupina 1-2 osoby
- 2,4mil IDR/skupina 3-5 osob

8) výlet mezi místní na východě Bali, rybaření z lodi, břehu či pontonu na moři, grilování úlovku a společný oběd u rybáře doma, lekce surfování pro začátečníky a odpoledne plné života místních, strhnutí kokosu přímo z palmy, a mnoho a mnoho dalšího...
- 2mil IDR/skupina 2-4 osob (v případě pobytu v Candidase)
- 3mil IDR/skupina 2-4 osob (v případě pobytu na jihu, v Ubudu či Amedu)

9) výlet s osobní 3h lekcí surfování a vlastním profesionálním instruktorem pro začátečníky v Kutě, vč. dopravy, a shopingu dopoledne v největším shoping mall na Bali
- 2,6mil IDR/2 osoby (vč. dopravy z Candidasy)
- tento výlet si můžete zajistit i sami v případě, že budete bydlet v Kutě některý den, v ceně je 2x osobní lekce jedné z nejlepších škol + doprava + osobní řidič

10) jízda na offroud motorkách, svačina v ceně
- 1mil IDR/osoba

11) výlet s potápením na různých místech dle Vaší zdatnosti a profesionálních zkoušek
- od 2,2mil IDR/osoba/ponor (pouze pro začátečníky bez licence, pro zkušené potapěče s certifikátem od 600tis IDR/osoba/ponor)

12) výlet sestavený na míru Vašim touhám (8h délky vč. cesty)
- od 2,2mil IDR/skupina 1-5 osob

13) výlet sestavený na míru Vašim touhám (12h délky vč. cesty)
- od 3mil IDR/skupina 1-5 osob

______
přepočet na Kč cca 1mil IDR = 2000 Kč