Zpět na články

Výlety - aneb co vše s námi můžete zažít na Bali?

20. 05. 2017 | Radim

Ahoj, čím je dovolená s námi jedinečná? Že vlastně jedete na dovolenou, kterou jste asi ještě nikdy nezažili. A proč je tomu tak? Nejedete organizovaně s cestovkou s dalšíma 50ti neznámýma lidma, nejedete do velkého hotelu, kde jsou jedny dveře jako druhé a pokoj jako pokoj, nejedete se válet na dva týdny na pláž a ani nejedete k někomu, kdo Vám sotva bude rozumět a kde byste slyšeli jen "yes sir, yes madam" :-). Jedete do svého druhého domova na konci světa, kde šumí moře, je neustále teplo, za okny zpívají papoušci a slunce vychází a zapadá každý den v roce ve stejnou dobu. Jedete k nám na Bali.

Proč je zároveň ta dovolená tak úžasná? Protože se vůbec o nic nemusíte starat :-). K nám si stačí jen doma zabalit kufry, sednou na letadlo a od vzletu až do přistání zpět v Praze nebo Vídni se o Vás budeme starat my každičký den. Razíme heslo, že dovolená je k tomu, abyste si odpočinuli a poznali něco nového, ne abyste potřebovali dovolenou po dovolené na zotavení. My Vám vymyslíme takový program na základě Vaší představy a toho, jak moc dobře Vás poznáme, že Vám sednou přesně jak pr..l na hrnec :-). A budete samozřejmě dostatečně relaxovat. Není potřeba hodně, za to to nejlepší a kvalitně.

Připravili jsme si pro Vás hromadu výletů.... no a to bychom nebyli my, aby to nebylo NĚCO!!!!! Můžete si vybrat z výletů až v hodnotě 70tis Kč pro 2 osoby a každý druhý den si dát plážovačku, nebo s námi navštívit zase další skvělou restauraci. 

Tu je tedy seznam všech výletů, co standardně nabízíme, stačí si jen vybrat a takovou dovolenou Vám zařídíme... a pro ty nejnáročnější z Vás rádi sestavíme třeba i výlet úplně na míru :-).

 

!!!! TATO NABÍDKA PLATÍ POUZE PRO NAŠE HOSTY, v případě, že chcete zajistit výlet a nebudete našimi hosty, nabídky naleznete na našem facebooku v sekci OBCHOD (viz odkaz po rozkliku) !!!!

 

PRO balíček STANDARD (v ceně balíčku tento 1 výlet, bez vstupného) 

A) celodenní výlet na motorce/autem po našich nejoblíbenějších místech východního Bali (architektura, příroda, chrámy, rýžová pole)

PRO balíček SUPERIOR (v ceně balíčku tyto 2 výlety, bez vstupného)

A) celodenní výlet na motorce/autem po našich nejoblíbenějších místech východního Bali (architektura, příroda, chrámy, rýžová pole)

B1) celodenní výlet autem za krásami Ubudu, nakupování dekorací a dárků, šatů, plavek a dalšího důležitého oblečení. Výlet na terasovitá rýžová políčka s nezaměnitelnou atmosférou.PRO balíček ADVENTURE (!!! v ceně balíčku až 8 výletů a to vč. vstupného a občerstvení !!!)

výlety pro pobyt do 14ti dnů délky (pro 10 dnů jsou na výběr A+ další 3 výlety, pro 14 dnů jsou na výběr A+ další 4 výlety)

A) celodenní výlet na motorce/autem po našich nejoblíbenějších místech východního Bali (architektura, příroda, chrámy, rýžová pole)  (vždy součástí jako první výlet balíčku Adventure)

B1) celodenní výlet autem za krásami Ubudu, nakupování dekorací a dárků, šatů, plavek a dalšího důležitého oblečení. Výlet na terasovitá rýžová políčka s nezaměnitelnou atmosférou.
- 2,0mil IDR/skupina (cena v případě výletu EXTRA pro balíčky Standard či Superior)

B2) celodenní výlet autem za krásami Ubudu a okolí. Výlet za největšími motýli světa, na vodopád, do chrámu a centra Ubudu k opičkám.
- 2,0mil IDR/skupina (cena v případě výletu EXTRA pro balíčky Standard či Superior)

C) výšlap na sopku Batur na východ slunce, horké prameny, jízdu offroudem v sopečném terénu
- 1,4mil IDR/osoba (cena v případě výletu EXTRA pro balíčky Standard či Superior - min 2 osoby)

D) koupání se slony, návštěva ptačí rezervace, kde si Vám velcí papoušci sednou sami od sebe na ruku
- 2,5mil IDR/osoba (cena v případě výletu EXTRA pro balíčky Standard či Superior - min 2 osoby)

E) ochutnávka kávy Kopi Luwak, procházka vesnicí původních obyvatel Bali, škola balijského vaření
- 3mil IDR/skupina (cena v případě výletu EXTRA pro balíčky Standard či Superior)

F) výlet do hor s krásnou vyhlídkou na jezero Batur
- 2mil IDR/skupina (cena v případě výletu EXTRA pro balíčky Standard či Superior)

G) výlet mezi místní, rybaření z lodi, břehu či pontonu na moři, grilování úlovku a společný oběd u rybáře doma, lekce surfování pro začátečníky a odpoledne plné života místních, strhnutí kokosu přímo z palmy, a mnoho a mnoho dalšího...
- 2mil IDR/skupina (cena v případě výletu EXTRA pro balíčky Standard či Superior)

H) jízda na offroud motorkách
- 1mil IDR/osoba (cena v případě výletu EXTRA pro balíčky Standard či Superior)

I) výlet s potápením na různých místech dle Vaší zdatnosti a profesionálních zkoušek (korály, rybyčky, želvy)
- od 2,2mil IDR/osoba/ponor (pouze pro začátečníky bez licence, pro zkušené potapěče s certifikátem od 600tis IDR/osoba/ponor) (cena v případě výletu EXTRA pro balíčky Standard či Superior)

_______________________________

výlety pro pobyt na 21 dnů délky (na výběr A+B+ dalších 6 výletů od C po K) 

J) výšlap na nejvyšší sopku Bali - Agung (jednodenní i dvoudenní verze, nutnost prvně absolvovat výlet C)
- 1,6mil či 2mil IDR/osoba (cena v případě výletu EXTRA, ve dvoudenní verzi večeře i stanování v ceně)

K) druhý výlet s potápením na různých místech dle Vaší zdatnosti a profesionálních zkoušek (vrak americké lodi z druhé světové války, potápění s Mantami obrovskými)

- od 2,2mil IDR/osoba (pro zkušené potapěče s certifikátem od 800tis IDR/osoba/ponor)

_______________________________

výlety pro minimálně 4-6 osob (lze se domluvit i s druhými stěhováky)

M) šnorchlovací výlet lodí k Nusa Penidě
- 7mil IDR/skupina (cena v případě výletu EXTRA, lze i pro 2 osoby, ale výše ceny se nemění)

L) dvoudenní výlet na motorkách skrz hory k nejkrásnějším vodopádům na severu Bali
- 5mil IDR/skupina (cena v případě výletu EXTRA, lze i pro 2 osoby, ale výše ceny se nemění)

________________
* skupina = 2-4osoby, nezáleží na počtu, cena je stejná jak za 2, tak i za 4 osoby
* přepočet IDR/KČ je cca 2Kč za 1000IDR

balíček Adventure obsahuje v ceně celkové dovolené již 4/5/8 výletů dle délky Vaší rezervace 10/14/21 nocí. O svůj termín si pište prosím do zpráv na našem facebooku či na náš email bali@archpacak.com.

 

Děkujeme a moooooc se těšíme na výlety s Vámi

 

_____

Foto z vrcholu sopky Batur (výlet C)

 

Foto z koupání se slony v záchranné stanici Sumatérských slonů - výlet D) 

 


Tagy: Bali | stehujemesenabali | Stěhujeme se na Bali | dovolená | bali | vylety | trips | vylety po bali | vylety na bali | stehujeme se na bali | stehovaci | dovolena | adventure na bali | adventure

Komentáře