Svatby a obnovy manželských slibů

 

 

A co na Bali děláme? Kromě těch nejlepších dovolených Vašeho života a vlastní profesionální půjčovny aut, organizujeme i svatby na Bali. A to ne jen tak ledajaké svatby.

Svatebních agentur je habaděj, ale nedělají to, co my. Svatby jaké znáte z Vašeho okolí jsou hlavně o tom, co nejvíc potěšit Vaše rodiny a kamarády. Chcete něco jiného? Něco jedinečného? Vás nejdůležitější den bude s námi především o Vás. Naprosté soukromí, klid, prostě romantika jak z filmu. Žádné velké svatby, prostě jen vy dva, balijský kněz a šumění moře. Hinduistická ceremonie Vám připraví to pravé pozitivní místo na to nejdůležitější slovo "ANO".

Takové svatby se nedají dělat jak na běžícím pásu, není to byznys, ale radost. Proto takových svateb děláme maximálně 4-6 ročně. Chcete mít taky takovou svatbu? Ozvěte se nám a rezervujte si svůj termín.

Pozn: pro pořádání svatby není nutné bydlet u nás, ale v naší blízkosti. Pokud však máte zajištěné ubytování kdekoli na Bali, zajistíme Vám ve Váš svatební den i řidiče, překrásnou a romantickou večeři při svíčkách v jedné z nejlepších jazzových restaurací na Bali, prostě celý den bude úžasný!

ORIENTAČNÍ CENÍK našich služeb

- organizace, zajištění dodavatelů, komunikace, koordinace - od 15.000 Kč
- fotograf (Radim) - 8.000 Kč (možnost i profesionálních fotografů od 50.000 Kč)
- pronájem místa, security, poplatky obci za pořádání akce, příspěvek nejbližšímu chrámu - od 10.000 Kč
- dekorace, občerstvení s rautem, obětiny a zajištění balijského kněze - od 15.000 Kč
- legalizace svatby pro české úřady za příplatek - informace na vyžádání

Tedy svatba na Bali s námi stojí celkově od 48.000 Kč za celý svatební den. Rezervace svatby minimálně 1 měsíc dopředu, tedy nejen pro naše hosty. Svůj datum je možné zkontrolovat v kalendáři pro rezervaci viz níže.

Pište do soukromé zprávy. Těšíme se na VásKalendář pro rezervaci svatbyTento termín pro svatbu je již obsazen
V tomto termínu není možné svatbu uspořádat
Termín vhodný pro svatbu dle balijského kalendáře