Svatby a obnovy manželských slibů

 

 

A co na Bali děláme? Kromě těch nejlepších dovolených Vašeho života a vlastní profesionální půjčovny aut, organizujeme i svatby na Bali. A to ne jen tak ledajaké svatby.

Svatebních agentur je habaděj, ale nedělají to, co my. Svatby jaké znáte z Vašeho okolí jsou hlavně o tom, co nejvíc potěšit Vaše rodiny a kamarády. Chcete něco jiného? Něco jedinečného? Vás nejdůležitější den bude s námi především o Vás. Naprosté soukromí, klid, prostě romantika jak z filmu. Žádné velké svatby, prostě jen vy dva, balijský kněz a šumění moře. Hinduistická ceremonie Vám připraví to pravé pozitivní místo na to nejdůležitější slovo "ANO".

Takové svatby se nedají dělat jak na běžícím pásu, není to byznys, ale radost. Proto takových svateb děláme maximálně 4-6 ročně. Chcete mít taky takovou svatbu? Ozvěte se nám a rezervujte si svůj termín.

Pozn: pro pořádání svatby není nutné bydlet u nás, ale v naší blízkosti. Pokud však máte zajištěné ubytování kdekoli na Bali, zajistíme Vám ve Váš svatební den i řidiče, překrásnou a romantickou večeři při svíčkách v jedné z nejlepších jazzových restaurací na Bali, prostě celý den bude úžasný!


CENA našich služeb již od 44.000,- Kč za celou svatbu


- organizace, zajištění dodavatelů, komunikace, koordinace 
- pronájem místa, security, poplatky obci za pořádání akce, příspěvek nejbližšímu chrámu 
- dekorace, občerstvení s rautem, obětiny a zajištění balijského kněze 
- romantická večeře při svíčkách v nejlepší restauraci východního Bali Vincent's o 3 chodech pro 2 osoby 


Tedy svatba na Bali s námi stojí celkově od 44.000 Kč za celý svatební den. Rezervace svatby minimálně 3 měsíce dopředu, tedy nejen pro naše hosty. Podmínkou je bydlet den před svatbou a den po svatbě v Candidase. Svůj datum je možné zkontrolovat v kalendáři pro rezervaci viz níže.

Pište do soukromé zprávy. Těšíme se na Vás


Poznámka: 
- legalizace svatby pro české úřady za příplatek - informace a cena na vyžádání

Nejbližší možné termíny svatby
- Velmi se omlouváme, ale veškeré termíny pro rok 2018 jsou již kompletně vyprodány. Momentálně nejbližší volný termín je březen 2019. Děkujeme za pochopení. 
Kalendář pro rezervaci svatbyTento termín pro svatbu je již obsazen
V tomto termínu není možné svatbu uspořádat
Termín vhodný pro svatbu dle balijského kalendáře