Procestuj Bali s námi
Už nějaký ten pátek nás sledujete. Víte, že Bali se stalo naším domovem nejen proto, že je tu věčně teplo, palmy a moře, ale zejména proto, že nás neuvěřitelně baví dělat Vám radost. Po každé, co od nás odjíždí další nadšení hosté, si říkáme, že naši práci doopravdy milujeme čím dál tím víc. Když pak musím kvůli obsazenosti našeho resortu spousty z Vás odmítat, říkám si proč. Bohužel se ale rozkrájet nedokážeme. Recenze našich hostů můžete najít zde:

http://www.stehujemesenabali.cz/reference

Už jsme tu celkem dlouho a známe jak spousty překrásných míst, ale i mnoho místních a i cizinců bydlejících jako my na Bali. Známe spoustu nádherných hotelů, resortů a soukromých vil se skvělým hodnocením. Známe jejich majitele. Známe ty nejlepší restaurace a vybrané pochoutky, které Vám můžeme doporučit. Památky, ke kterým Vás můžeme vzít. Zážitky, které s námi můžete zažít. Sami máme navíc autopůjčovnu a několik velmi dobrých průvodců a řidičů. Tak jsme si řekli, že když my Vás teď nemůžeme ubytovat přímo u nás, co spojit síly dohromady a udělat Vám tu nejlepší dovolenou i tak....

Co tedy pro Vás máme?

Představte si dovolenou, kde vždy budete vědět, co dělat, kam zajet, budete mít auto kdykoli k dispozici, v některých případech zajistíme průvodce a řidiče, ale zejména poznáte toho mnohem a mnohem víc. A pro ty nejodvážnější z Vás Vám vytvoříme na míru zpracovanou brožuru s přesnými body GPS, fotkami a co vše tam najdete, co poznáte, ale i základy jazyka, pomůcky jak smlouvat, a mnoho dalších důležitých informací.

Vaše dovolená ale nebude o hostelích a levných hotelech. Bude o 1-3 místech na Bali (jih Bali - dle výběru, východ Bali - Candidasa, střed Bali - Ubud) mezi kterými Vás přepraví náš řidič, nebo můžete projet Bali vlastním autem. Na každou z těchto oblastí Vám připravíme program a místa, která navštívit. Ubytování bude o kvalitních hotelech či soukromých vilách 4* - 5* kategorie se vším tím luxusem, který znáte, skvělými snídaněmi, nádhernými bazény a plážemi. Pro Vaše spokojená bříška Vám doporučíme skvělé restaurace v okolí každé z lokací. Prostě snová dovolená se vším, co Vám ani v cestovce nenabídnou. A navíc budete pány svého času, ale nikdy nebudete ztraceni.

Chcete vědět víc? Máte vážný zájem o dovolenou s námi? Ceny dovolených budou startovat od cca 99tis Kč pro 2 osoby na 14 dní se vším, co si dokážete představit. (Cena celkového pobytu na Bali, bez letenek a kapesného)

Tak nám napište do zpráv s vážnými poptávkami na jakýkoli konkrétní termín od 1.9.2017

______________________________________________________________________________________________________

Jak Vám zajistíme tu nejlepší dovolenou Vašeho života?

Jednoduše budeme se Vám ptát. Vše je na míru každé z Vašich potřeb. Proto Vám ani nabídku neuděláme. Prvně od Vás totiž potřebujeme vědět rozpočet, jestli chcete spíše kvalitní a čisté ubytování cca 4* kategorie, nebo luxus v 5* soukromých vilách. Jestli chcete řidiče každý druhý den na výlety, které uspořádáme na základě Vašich nejtajnějších snů, nebo spíše dáte přednost vytvořenému plánu v brožuře, kterou sepíšeme i s body GPS, půjčíme Vám auto na celou dobu a Vy si vše projedete sami i s našimi radami v textu brožury? Vše je možné. 

Představa o počtu nocí?

- přílet na Bali

- 3 noci strávené v turistickém jihu plném zábavy, skvělých barů, západů slunce na pláži, surfování

- 8 nocí strávených na klidném východě Bali v tropické přírodě, mezi horami a klidným mořem, s úžasnými zážitky, výstupem na sopku či krásnými památkami

- 3 noci strávené ve středu Bali, v uměleckém Ubudu, mezi rýžovými poli a luxusní gastronomií a balijskými tradicemi

- odlet zpět do ČR, SR


Tedy doporučená minimální délka dovolené cca 14 nocí. Maximální délka záleží na Vašem rozpočtu i chuti. Zajistíme klidně i měsíční pobyt.

Těšíme se na Vás

Vaši Radim a Daniela