Dovolená jen pro dospělé


O tom, že jsme resort a děláme skvělé dovolené, asi ví každý. Ale jaké dovolené vlastně děláme pro naše stěhováky? Naše populární balíčky Superior a Adventure už velmi dobře znáte. Pokud ne, sjeďte dolů a zjistíte více...


BALÍČKY                    * Superior * Adventure * Traveler *                                 


Co je pro tyto 3 naše hlavní balíčky společné?


Jsou určeny pouze pro dospěláky bez dětí! Tedy děti u nás nepotkáte...
Pro rodiny s dětmi máme speciální balíčky ZDE v našich dalších resortech. Rozklikněte prosím.


Jaký je mezi nimi rozdíl?


Chcete se cítit v bezpečí, mít výhled na oceán, nechat se rozmazlovat, většinu dovči trávit na pláži a párkrát si zajet na výlet? Vyberte si SUPERIOR balíček. Dostanete od nás v ceně auto s automatem na celou dobu, 50m2 pokoj s terasou a výhledem na oceán v naší velké vile, se skvělou snídaní a tipy na ty nejlepší restaurace i dobroty, co si dát, několik spa procedur a masáží, doprovodíme Vás na několik pláží a sestavíme pro Vás pár výletů po Bali s námi jako průvodci. Budete se mít jak v bavlnce. A hlavně, na nic se nemusíte připravovat. Vhodné i pro ty, kteří anglicky už dávno zapomněli.

Chcete zažít dobrodružství, poznat pravou balijskou náturu a kulturu, jezdit na úžasné výlety a dostat se mezi místní. Ochutnávat, ale i se naučit vařit balijskou kuchyni, vylézt si na vrchol sopky při východu slunce, potápět se korálovou zahradou útesů podél Bali, kochat se obrovskými vodopády v samém srdci Bali, pohladit a pochovat si obřího papouška, nakrmit slona, projet Bali na motorce s námi a dozvědět se ten hlavní důvod, proč jsme si náš nový domov tolik zamilovali? Vyberte si balíček ADVENTURE, stejně jako 80% všech našich hostů, protože toto všechno je v něm připraveno pro každého našeho hosta na míru. Vše máte bez starostí a přitom zažijete to nejlepší, na co byste sami ani nemohli přijít.


Chcete poznat víc míst na Bali, nebydlet na jednom místě, ale cestovat, poznávat, prozkoumávat, bavit se, ale přitom se nemuset na úplně vše pečlivě připravovat? Chcete dostat od nás ty nejcenější informace, kvůli kterým jsou naše dovolené tak populární a úžasné? Chcete brázdit Bali na skůtru, ale mezi jednotlivými vilami přejíždět v pohodlí našeho auta s osobním řidičem? Chcete mít ve všech destinacích perfektní servis, skvělou snídani, úžasné lidi, co se o Vás vždy postarají a doporučí a ty nejlepší výlety od nás jako jsou v Adventure balíčku a přitom mít totální volnost a na dalších vilách komplet soukromí jen pro Vás dva? Vyberte si úplnou NOVINKU a to balíček TRAVELER, který je tím, co jsme pro Vás tak dlouho a tak pečlivě připravovali. Poznejte s námi 3 ty nejlepší výchozí místa pro Vaši dovolenou snů - Candidasu s námi a východní Bali s klidným mořem a nádhernými horami, Ubud a jeho magické rýžové pole a Canggu se surfařskými plážemi. Ale i mnohem víc...

(podrobný popis a program nového balíčku Traveler najdete ZDE - rozklikněte)


Uděláme Vám ve všech případech tu nejlepší dovolenou pod sluncem plnou skvělých zážitků. Však už nás nějaký ten pátek znáte a víte co nabízíme. Dovolená s námi není o kompromisech, ale o tom, že nemusíte nic řešit. Pohoda, žádné přípravy, pouze přijet a užívat si každou minutu na té nejlepší dovolené Vašeho života. Víte, že s námi to fakt není žádná fráze.


Ceny a termíny najdete v obsahu balíčků níže. 


____________________________________________________________________


POSLEDNÍ VOLNÉ TERMÍNY na 2018 pro Superior a Adventure

23.7.-2.8.2018 (10 nocí - !hlavní sezóna! - poslední pokoj - Adventure) 


30.10.-13.11.2018 (14 nocí - MIMOSEZÓNA - poslední pokoj - Adventure)


19.11.-3.12.2018 (14 nocí - MIMOSEZÓNA - poslední pokoj - Superior)


6.12.-20.12.2018 (14 nocí - MIMOSEZÓNA - poslední pokoj - Superior x Adventure)
***** FIRST MINUTE TERMÍNY NA 2019 ***** pro Superior a Adventure

4.2.-18.2.2019 (14 nocí - MIMOSEZÓNA - Superior x Adventure)

21.2.-3.3.2019 (10 nocí - MIMOSEZÓNA - Superior x Adventure)

5.3.-19.3.2019 (14 nocí - poslední pokoj - MIMOSEZÓNA - Superior)

8.4.-29.4.2019 (21 nocí - poslední pokoj - MIMOSEZÓNA - Adventure)____________________________________________________________________


Termíny pro nový balíček TRAVELER na 2018 a start 2019
(více o novém balíčku Traveler najdete ZDE - rozklikněte)

Do konce roku 2018
21.5.-27.5. Candidasa + doporučených 27.5.-29.5. Ubud + 29.5.- 4.6. Canggu - celkem ideálních 14 nocí pro max 2 osoby - poslední pokoj (minimální objednávka 6 nocí u nás) ‼️LAST MINUT S BONUSEM ‼️

6.12.-12.12. Candidasa + doporučených 12.12.-14.12. Ubud + 14.12.-20.12. Canggu - celkem ideálních 14 nocí pro max 2 osoby - poslední pokoj (minimální objednávka 6 nocí u nás)

___________________________________________________________________

Start roku 2019
4.2.-10.2.2019 Candidasa
+ doporučených 10.2.-12.2. Ubud + 12.2.-18.2. Canggu - celkem ideálních 14 nocí pro 2-4 osoby (minimální objednávka 6 nocí u nás)

11.2.-17.2.2019 Candidasa + doporučených 17.2.-19.2. Ubud + 19.2.-25.2. Canggu - celkem ideálních 14 nocí pro 2-4 osoby (minimální objednávka 6 nocí u nás)

8.4.-14.4.2019 Candidasa + doporučených 14.4.-16.4. Ubud + 16.4.-22.4. Canggu - celkem ideálních 14 nocí pro 2-4 osoby (minimální objednávka 6 nocí u nás)


Pozn.: Ve všech případech zde zmíněných a doporučených (krom Vánočního či Silvestrovského) lze pobyt zkrátit klidně na 10 nocí celkem tak, že v Canggu můžete být jen 4 noci, ale i prodloužit dle vlastní poptávky na neomezenou dobu dle Vašeho rozpočtu. Je to na Vás! Minimální objednávka je však 6 nocí s námi osobně v Candidase. Pokud nechcete tedy 14 nocí, samozřejmě stačí napsat tento požadavek a my Vám vše připravíme přesně tak, jak si přejete.

V nabízených termínech lze využít i pouze první část 6 nocí v Candidase, pokud nemáte možnost delší dovolené a nebo další plán vytvořit po vlastní ose bez nutnosti objednávky přes nás i s dokoupením možných výletů z nabídky Adventure. Pro konkrétní termín prosím pište do zprávy na našem facebooku (www.facebook.com/stehujemesenabali) či na Instagram do Directu (IG @stehujemesenabali). Díky

Nabídka platí pouze do vyprodání těchto termínů. Termíny pro balíček Traveler jsou spojené s termíny pro ostatní balíčky. Pokud se tedy v některém z výše uvedených termínů prodá balíček Superior či Adventure, automaticky tatéž nabídka termínu pro balíček Traveler bude vyřazena z nabídky!!! Více jak 4 hosty v jednom termínu nepřijímáme!!! Proto neváhejte dlouho..


______________________________________________________________________________

 
 
CO JE SOUČÁSTÍ NAŠICH BALÍČKŮ,
když samotné ubytování neprodáváme? Je toho moc skvělého pro Vás... 

Vlastně vše, co na dokonalé dovolené potřebujete!
 
 
V ceně dovolené v každém balíčku je vždy:
- transfery z / na letiště s osobním řidičem (v balíčku Traveler i přejezdy)
- v autě vychlazená voda + ručníček pro osvěžení
- zapůjčení skůtru Honda 125ccm či auta Toyota s automatem na celou dobu pobytu
- několik hodinových masáží
- zajištění ubytka v 5* standardu jak už od nás znáte v soukromí
- výhled na moře (platí pro náš resort v Candidase)
- privátní bazén 15m, s hl. 2m (privátní bazén i v ostatních vilách)
- vždy skvělá snídaně připravovaná naším kuchařem
- káva, čaj, pitná voda 24h denně ZDARMA
- usměvavý personál, možnost vyprání a vyžehlení, osobní přístup
- WIFI, A/C, fén, toaletní potřeby, ručníky, osušky, pantofle, župany, trezor
- restaurace a zábava do 5min
- bílé pláže do 5min (krom Ubudu)
- možnost dovozu jídel z vybraných restaurací (plnou penzi ani polopenzi nenabízíme, když nejbližší restauraci máme 1 minutu od domu a skvěle v ní vaří, navíc byste si vůbec neužili to pravé Bali, pokud nebudete ochutnávat ty dobroty všude okolo)
 
______________________________________________________________________________
 

Konkrétně pro balíček ADVENTURE navíc - (pouze pro 2 či 4 dospělé osoby!)
Adventure balíček je dovolená plná úžasných zážitků vč. všech poplatků, dopravy, občerstvení a vstupů jako jsou například:
- výstup na sopku na východ slunce na sopku Batur
- návštěva horkých pramenů, jízda tereňákem v sopečném terénu
- potápění u vraku americké lodi z 2.světové války, či potápění s miliardou rybiček
- výlet za šnorchlováním
- návštěva záchranné stanice Sumaterských slonů s možností se vykoupat a vydrhnout si slona, krmit slůňátka, posnídat uprostřed parku či sednout si přímo na hřbet slona a ponořit se s ním do jezera
- a mnoho dalších...

- každý, kdo si náš Adventure balíček objedná, bude mít na výběr z cca 20 různých celodeních zážitků a výletů, které naši hosté zbožňují, podle délky rezervace
- jeden výlet po našich nejoblíbenějších místech Vám dáme jako dárek od nás
- v ceně zapůjčení skůtru Honda 125ccm na celou dobu, možnost zapůjčení auta za příplatek 800,- Kč/den (pouze pro Adventure)
- v ceně transfery s osobním řidičem
- v ceně také výlety na oblíbené pláže ve volných dnech
- v ceně pro každého 1 masáž


Cena balíčku ADVENTURE _ Cena pro 2 osoby (sezóna 2018/ start 2019)
- mimosezóna: 10 nocí 84tis Kč, 14 nocí 117tis Kč, 21 nocí 176tis Kč
- hlavní sezóna: 10 nocí 90tis Kč, 14 nocí 126tis Kč, 21 nocí 189tis Kč

!POZOR! Cena je za celou dovolenou a komplexní a jedinečné služby s osobním přístupem z balíčku! Cenu za samotné ubytování nemáme. V ceně jsou výlety i se vstupy a dalšími nezbytnými a nadstandardními náklady.

______________________________________________________________________________
 

Konkrétně pro balíček SUPERIOR navíc - (pouze pro 2 či 4 dospělé osoby!)
- v ceně zapůjčení auta Toyota s automatickou převodovkou na celou dobu dovolené
- v ceně transfery s osobním řidičem
- v ceně spa procedury
- v ceně 2 celodenní výlety autem za našimi nejoblíbenějšími místy na Bali
- v ceně výlety na oblíbené pláže
- v ceně pro každého 2 masáže a spa procedury

Cena balíčku SUPERIOR _ Cena pro 2 osoby (sezóna 2018/ start 2019)
- mimosezóna: 10 nocí 69tis Kč, 14 nocí 96tis Kč, 21 nocí 145tis Kč
- hlavní sezóna: 10 nocí 74tis Kč, 14 nocí 104tis Kč, 21 nocí 155tis Kč

!POZOR! Cena je za celou dovolenou a komplexní a jedinečné služby s osobním přístupem z balíčku! Cenu za samotné ubytování nemáme. V ceně jsou výlety i se vstupy a dalšími nezbytnými a nadstandardními náklady.

______________________________________________________________________________
 


Konkrétně pro balíček TRAVELER navíc - (pouze pro 2 či 4 dospělé osoby!)
- v ceně zapůjčení skůtru ve všech destinacích
- ubytování v soukromých vilách s personálem vč. geniální snídaně 
- v ceně transfery s osobním řidičem
- v ceně spa procedury
- v ceně skvělé výlety
- a hoooooooodně moc dalšího - přečtěte si kompletní popis ZDE V ČLÁNKU


Cena balíčku TRAVELER _ Cena pro 2 osoby (sezóna 2018/ start 2019)
- běžné termíny: od 6ti nocí za 58tis Kč a více dle Vašeho rozpočtu, horní hranice není nijak limitovaná a může v tom nejlepším a např 3 týdnech dosáhnout klidně i přes 200tis Kč pro 2 osoby. 

(vše je jen o Vašich přáních, které Vám dokážeme splnit lépe, než očekáváte. Minimální objednávka je však 6 nocí za 58tis Kč pro 2 osoby)

- více informací do zprávy na našem Facebooku či do Directu 
na IG @stehujemesenabali

!POZOR! Cena je za celou dovolenou a komplexní a jedinečné služby s osobním přístupem z balíčku! Cena od je za nejnižší možnou variantu 6ti nocí v Candidase. Cenu za samotné ubytování nemáme. V ceně jsou výlety i se vstupy a dalšími nezbytnými a nadstandardními náklady dle popisu balíčku. Horní hranice je vzhledem k variabilitě tohoto balíčku dle Vašich požadavků a přání. Minimální cena je tedy 58tis Kč pro 2 osoby.

___________________________________________________________________________________________

V ceně žádného z balíčků není:
- letenky (pomůžeme vybrat)
- kapesné (doporučíme výši kapesného sebou)
- cestovní pojištění
 
________________________________________________________________________ 

 
 
 
 


Kalendář pro rezervaci dovolenéV tomto termínu resort plně obsazen
Zbývá poslední volný pokoj